Valorant


79%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Valorant v porovnání s podobnými hrami? Valorant byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Doupě
17. 6. 2020
Valorant je další alternativou z žánru kompetitivních stříleček, která je postavena na základních konceptech žánru a výborně v sobě kombinuje prvky z úspěšných titulů jako Counter-Strike nebo Rainbow Six. I přes její kvality ale zatím nemá tolik obsahu, aby udržela krok s konkurencí. Vzhledem k tomu, že na ní pracuje Riot ale nemám obavy, že v průběhu dalších měsíců se neustále bude rozrůstat.

8/10
Tiscali Games
17. 6. 2020
Velmi solidní týmová střílečka, která se inspiruje Counter-Strikem i Overwatchem, ale přináší svoje vlastní novinky. Hraje se skvěle, běží i na slabších počítačích, jen ten obsah jí zatím trochu chybí a drobný otazník visí nad systémem free to play.

9/10
IndianTV
11. 6. 2020
Není pochyb, že Valorant nabízí kvalitní kompetitivní zážitek, ať už hrajete sami nebo s přáteli. Zároveň oživuje tento žánr novými aspekty a vývojáři aktivně naslouchají komunitě. Je škoda jednodušších map, čehož si všimnou hlavně zkušenější hráči, a zároveň zde také chybí zpětné přehrávání zápasů. Momentálně je ale Valorant rozhodně titul, který stojí za vyzkoušení a to nejen protože je zdarma.

77%
Alza
10. 6. 2020
Valorant si i přes výraznou inspiraci jinými multiplayerovými tituly dokázal udržet osobitost a na poli kompetitivních FPS má rozhodně co říct. Titul ale není bez chyb a vývojáře čeká ještě hodně práce, pokud chtějí hráčskou základnu dílka rozšířit.

ENPLCS