Apex Legends


88%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Apex Legends v porovnání s podobnými hrami? Apex Legends byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
GamePark
20. 2. 2019
Vezměte to nejlepší z Overwatch, Fortnite, PUBG, přidejte pár svých inovací a vznikne vám Apex Legends. Apex se ale neveze příživnicky na vlně popularity battle royal módu, naopak tento trend posouvá o krok dopředu.

8/10
Gamebro
15. 2. 2019
Jak známo, žánr Battle Royale her nemá co do popularity mezi hráči aktuálně konkurenci. Tituly jako Fortnite nebo Playerunknown’s Battlegrouds hrají každý den miliony lidí a zatím se nezdá, že by tento trend měl opadnout. Nečekalo se však, že se v brzké době podaří nabourat dominanci zmíněné dvojice titulů. Obzvlášť když do poslední chvíle nikdo netušil, že vzniká hra jménem Apex Legends od vývojářského...

8/10
Doupě
15. 2. 2019
Apex Legends je ukázkovým příkladem toho, co se stane, když dostanou schopní vývojáři do rukou zajímavý projekt, do kterého jim navíc nekecá vydavatel. Hra nabízí frenetickou a chytlavou hratelnost, okamžitou přístupnost, velmi osvěžující prezentaci a nenucené lootboxy. Nebýt problémů se servery a relativně omezeného obsahu, letělo by hodnocení ještě výše. Vzhledem k tomu, že je ale Apex teprve na...

10/10
Tiscali Games
14. 2. 2019
Špičkový gunplay Titanfallu 2 tu slouží jako pouhý základ pro do detailu promyšlené novinky a vylepšení. Apex Legends posouvá dopředu nejen celý žánr battle royale, ale i žánr týmových stříleček jako takových.

ENDECS