Overwatch


88%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Overwatch v porovnání s podobnými hrami? Overwatch nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9/10
Tiscali Games
21. 6. 2016
Blizzard vytvořil vynikající týmovou střílečku, která cíleně potírá zlozvyky jiných multiplayerovek, a u hraní vás drží ryzí hratelností a zábavou.

4/5
Doupě
7. 6. 2016
Overwatch je nejen skvělou syntézou řemeslného umu a her Blizzardu, ale také titulem, který absorbuje to nejlepší z her ostatních. Proto tu najdete pestré postavy jako v Diablu, nádherný svět jako ve Warcraftu, horizontálně-vertikální boje jako v Shadowrunu, řežbu na blízko jako v Doomu či inspiraci ve stylizaci Team Fortress 2. Výsledný produkt je i přes nacucanost vlivy osobitou hrou s perfektní...

Eurogamer.cz
5. 6. 2016
Barevná, přátelská a do detailu vybroušená týmová střílečka. Díky odlišným postavám vydrží na stovky hodin, jen chybí více režimů.

9,3/10
Centrum Her
3. 6. 2016
Nový kráľ tímových strieľačiek a jednoznačná kúpa, ktorú pri dlhých večeroch neoľutujete.

92%
Czechgamer.com
2. 6. 2016
Blizzard nevymyslel nic převratného, udělal jen to, co nedělá poprvé. Vzal existující žánr, věci pro něj typické, přidal něco odtud, něco odtamtud, něco od sebe. Dal to dohromady. Zamíchal. Protřepal. A precizně srovnal do fungujícího celku. Výsledkem je kompletní produkt, který by měl stanovit standard pro to, jak vypadá "dokončená hra".

92%
Bonusweb
31. 5. 2016
Startovní pozice Overwatch byla z nezvyklých důvodů výtečná. Zdálo se, že vývojáři z Blizzardu "konečně šlápli vedle“ a definitivně se vydali vstříc vkusu mladších ročníků. Ó, jak jsme se mýlili.

9/10
Zing
31. 5. 2016
První týmová FPS se Blizzardu skutečně povedla. Overwatch je zábavný, kvalitně vybalancovaný a perfektně optimalizovaný. Vytknout se mu dají snad jen bugy, které trošku kazí hratelnost celku. Jestli se přes ně dokážete přenést, čeká na vás kvalitní dílo, které fanoušky žánru zabaví na desítky či dokonce stovky hodin.

4/5
Hrej.cz
30. 5. 2016
Pokud byste si měli koupit jedinou online střílečku v tomto roce, měl by to být právě Overwatch. Nesnesitelná lehkost hraní zdobí celkový zážitek, a přitom před hráče každou vteřinu staví dostatečně velkou výzvu. Týmové hraní je ovšem základ, tak pozor na parťáky!

9/10
XboxWeb.cz
29. 5. 2016
Overwatch je právoplatným nástupcem krále hero multiplayerových stříleček, Team Fortress 2, a to s ještě větším obsahem a větším výběrem postav. Vytvořil ho Blizzard. Co chcete ještě vědět více?

DEENPLCS