Uncharted: The Lost Legacy


76%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: playstation 4
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Uncharted: The Lost Legacy v porovnání s podobnými hrami? Uncharted: The Lost Legacy byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Tiscali Games
28. 8. 2017
Stylový přídavek od mistrů svého žánru, který nezaváhá ani v jednom ohledu, a dokazuje, že vesmír Uncharted může rozkvétat i bez bratrů Drakeových. Zvěsti o DLC za skoro plnou cenu jsou plané, ale do pětky to bude chtít kromě obstojné herní doby a spektáklu trochu víc překvápek a inovací.

GamePark
25. 8. 2017
Po více jak roce od vydání skvělého čtvrtého dílu nám Naugty Dog přináší samostatně hratelný přídavek do série Uncharted s podtitulem Lost Legacy. Byť je to v podstatě datadisk, jedná se o samostatně hratelnou jednotku a pokud by vyšla hned po čtyřce, klidně by to mohla být další kapitola hry. Protože příběh hlavního hrdiny quadrilogie Nathana Draka již byl uzavřen a autoři nevyužili ani dřívější nápad...

8,7/10
Centrum Her
25. 8. 2017
Na niektoré kvality Uncharted 4 sa proste dosiahnuť nedá. The Lost Legacy ide v jej stopách a je to znova fantastické herné dobrodružstvo.

0/10
Gamebro
18. 8. 2017
Lezení po nebezpečně vysokých útesech, mohutné přestelky a smrtící pasti v prastarých chrámových komplexech. Tyto kratochvíle byly dosud v sérii Uncharted vyhrazeny hledači pokladů a vyhlášenému hláškaři Nathanu Drakeovi. Po dokončení mise v Uncharted 4: A Thief’s End ho ale tvůrci ze studia Naughty Dog vyslali na zaslouženou dovolenou.

100%
Czechgamer.com
18. 8. 2017
Parádní DLC, ze kterého se vyklubala plnohodnotná pecka, která vám nedá pokoj než ji dohrajete. Nemohu jinak než udělit absolutní hodnocení!

9/10
Zing
17. 8. 2017
The Lost Legacy dokázalo, že svět Uncharted opravdu není jen Nathan Drake. Ať už jste fanoušek série nebo máte jen rádi akční adventury, Lost Legacy si rozhodně užijete. Fandové budou navíc vrnět blahem.

4/5
Hrej.cz
17. 8. 2017
Mocný útok na smysly bez větší přidané hodnoty. Chcete to? Chcete, sice bez velkých novinek, zato s novými tvářemi a s českými titulky!

Eurogamer.cz
17. 8. 2017
Znovu řádně strhující jízda s novými a zajímavými hrdinkami, jež je ale k nerozeznání od minula.

80%
Bonusweb
17. 8. 2017
Voda je mokrá, drogy špatné a Uncharted je jednou z nejlepších her vůbec. Nic se na tom nemění ani v novém přídavku Lost Legacy, kde ikonického Nathana Drakea nahradilo duo spanilých hrdinek.

4,5/5
Doupě
16. 8. 2017
Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

ENCS