Uncharted 4: A Thief’s End


94%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps4

Recenze

85%
GamePark
6. 6. 2016
Studio Naughty Dog bylo založeno již před neuvěřitelnými třiceti lety. Jeho první výtvory však bývají často opomíjeny, neboť skutečné slávy tento tým dosáhl teprve poté, co se začalo o vydávání jeho novinek starat Sony. Jde o skupinu revolucionářů, jež každé z generací konzole PlayStation nabídla něco neočekávaného a naprosto skvělého. Stačí se vrátit o dvacet let do minulosti, kdy světlo světa poprvé...

94%
Bonusweb
17. 5. 2016
Série Uncharted patří k nejúspěšnějším exkluzivitám značky PlayStation. Je synonymem pro úžasnou grafiku a napínavý příběh plný nezapomenutelných momentů. Čtvrtý díl má být přitom posledním dobrodružstvím s hlavním hrdinou Nathanem Drakem. A je to neskutečná jízda.

95%
Czechgamer.com
17. 5. 2016
V pátek nakupte energeťáky, pošlete ženu na víkend na dovolenou, vypněte mobil, zatáhněte rolety a v neděli si uvědomíte, že Uncharted 4: Thief's End je důstojným zakončením jedné ságy..

5/5
Hrej.cz
16. 5. 2016
Bylo to úžasných 9 let po boku jedné z nejzábavnějších akčních adventur současnosti. Uncharted 4: A Thief's End vám připomene, jak dobře jste udělali, když jste se rozhodli začít hrát hry.

10/10
Zing
16. 5. 2016
Oblíbenou anglickou frází pro konzolové exkluzivní hry je “must have” titul. Že jím je Uncharted 4 rozhodně není pochyb, otázkou do pranice však je, jestli nejde o ten největší must have v historii PlayStationu. Pokud přemýšlíte nad nákupem čtvrtého PlayStationu, právě nastal čas si ho koupit. A pokud jej máte doma, rozmýšlet se nad koupí Uncharted 4 je čiré šílenství.

9/10
Tiscali Games
5. 5. 2016
Uncharted 4 je jako kniha, kterou doslova hltáte, ale zároveň vás trápí pohled na to, jak se zmenšuje počet nepřečtených stránek. Nepřejete si konec, tušíte, co přijde, ale nedá se svítit. Dobrodružství Nathana Drakea končí, ale je to asi ta nejlepší poslední kapitola, jakou jste si mohli přát.

Eurogamer.cz
5. 5. 2016
Nejsebejistější vypravěči herních příběhů uzavírají knihu dobrodružství Nathana Drakea tou dosud nejlepší kapitolou.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře