UNCHARTED The Nathan Drake Collection


93%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

90%
GamePark
11. 11. 2015
Jen málokterá série se zapsala do historie herního průmyslu tak výrazně jako Uncharted od populárního kalifornského studia Naughty Dog. Jak asi většina z vás ví, za jeho dveřmi se v současnosti pracuje na novém pokračování Uncharted 4: A Thief’s End, na nějž bychom se měli mít možnost vrhnout již na začátku příštího roku. Do té doby však zbývá ještě spousta času a nadšenci do série by si tak zajisté...

Eurogamer.cz
1. 10. 2015
Komu některý z dílů na minulé generaci konzolí unikl, pak by pro něj měla být koupě povinností. Jinak nic nového, ale stále špička v žánru.

85%
Bonusweb
30. 9. 2015
Trio her dobrodruha, zloděje a sukničkáře Nathana Draka je jedním z největších pokladů pro PlayStation 3. Pokud jste tyto herní klenoty ještě nevyzkoušeli, můžete se jimi nyní nechat okouzlit i na PlayStation 4. A ve vylepšené podobě.

4,5/5
Doupě
30. 9. 2015
Zůstává tedy otázka, zda sbírku na své konzoli nutně potřebujete. Já si dobrodružství Drakea a jeho party náramně užil a rád zopakoval všechny ty epické okamžiky série. V případě, že jste některou hru vynechali kvůli absenci PS3, případně se sérii neměli tu čest, jedná se takřka o povinnost před nástupem čtvrtého dílu. I těm, kteří všechny díly mají za sebou však můžeme sbírku více než doporučit. Některé...

10/10
Zing
30. 9. 2015
Povinnost jak pro fanoušky série, tak i pro čerstvé majitele PS4, kteří s Uncharted sérií ještě neměli tu čest.

5/5
Hrej.cz
30. 9. 2015
Sony to s předěláváním svých klíčových titulů myslí vážně. Vyšvihla parádně zpracovanou kompilaci zásadních her, které dělají své značce skvělé jméno. Pokud jste někdy chtěli do tohoto rozjetého rychlíku naskočit, máte teď jedinečnou šanci! Poslední zastávkou je březen 2016!

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře