Trials of Mana


73%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch
pc
playstation 4
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Trials of Mana v porovnání s podobnými hrami? Trials of Mana byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Sector.sk
16. 6. 2020
Vo finále teda prevláda spokojnosť. Na rozdiel od rýchlo oprášenej Secret of Mana pred dvomi rokmi nás čaká silnejší remake, kde hra vyzerá k svetu, dostala lepšie mechanizmy i tempo či užitočnú mapu a iné bonusy. Dá sa hrať na Switchi (odporúčam) PC i PS4 a mieša staré elementy so štipkou nových.

70%
Alza
8. 6. 2020
Trials of Mana je podařenou předělávkou 25 let starého akčního RPG, které bez větších problémů ustojí srovnání se současnými tituly. Krásné audiovizuální zpracování a pohádková atmosféra jsou těmi největšími přednosti, kvality tohoto titulu ale k zemi poněkud sráží mizerná AI vašich spolubojovníků, lineární příběh a stereotypní soubojový systém.

7/10
Respawnpoint
31. 5. 2020
Trials of Mana rozhodně není špatnou hrou. Však je původní verze stále považována za jedno z nejlepších JRPG historie. Bohužel se obávám, že právě v té minulosti hra tak trochu zůstala a současnému hráči mnoho nenabídne. Přesto by si ji fanoušci JRPG zahrát měli, minimálně z nostalgie a jako připomínku dob, kdy to u nich s hraním začalo právě díky JRPG být vážné.

7/10
GamePark
29. 5. 2020
Pamatujete na klasické japonské RPG Trials of Mana na konzole SNES? Vyšla roku 1995 jako třetí díl série Seiken Densetsu. Úspěch měla celosvětový a zařadila se boku nejlepších titulů svého žánru. Po pětadvaceti letech tak vychází remake a mnoho fanoušků na něj hledí s vysokým očekáváním. Autoři remaku totiž, oproti mnoha jiným, slíbili, že se chtějí striktně držet původního konceptu hry. Existuje ten...

ENCS