Torment: Tides of Numenera


88%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4

Recenze

93%
Bonusweb
14. 3. 2017
Planescape: Torment, pro mnohé nejlepší hra na hrdiny všech dob, se dočkala pokračování. Je sice jiné než originál, ale o nic horší. Varování: tohle není hra pro ty, kteří se nechtějí prokousávat tunami převážně čtivého textu.

9/10
Tiscali Games
1. 3. 2017
Fantastický návrat. Pokud máte rádi RPG a nevadí vám spousta čtení, drsný příběh a občas trocha zmatku ze vší té divnosti kolem, pak si Torment: Tides of Numenera prostě musíte zahrát.

9/10
Zing
28. 2. 2017
Nový počin od tvůrců Wasteland 2 se nadmíru vydařil. Již na začátku roku tu díky tomu máme kandidáta na RPG roku. Pokud patříte mezi fanoušky tohoto žánru a nevadí vám gigantická várka cizojazyčných textů, s investicí nemusíte dlouho váhat. Ostatní ať raději počkají na češtinu, na té pracují fanoušci.

9/10
XboxWeb.cz
28. 2. 2017
Nemilé překvapení technickým zpracování a nemožnost volby vzhledu postavy takřka ihned překryje úžas z místního světa a z promyšlenosti herních mechanismů.

86%
Czechgamer.com
28. 2. 2017
I přes pár technických nedostatků je Torment: Tides of Numenera skvělou hrou, která dokáže zabavit na desítky hodin. Stejně jako Planescape: Torment i Numenera klade důraz především na příběhovou stránku hry a souboje jsou brány jen jako doplněk. Pokud přesně tohle hledáte, můžeme hru jen doporučit, pokud hledáte akci a hromady mrtvol, zkuste to jinde.

4/5
Hrej.cz
28. 2. 2017
Torment není vaše obyčejné RPG. Přináší originální systém a ještě originálnější svět, který je radost objevovat. Škoda jen našich očekávání, že všeho bude... no, tak nějak víc.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře