Shadowrun Returns


76%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Shadowrun Returns v porovnání s podobnými hrami? Shadowrun Returns byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8,2/10
Herní web
23. 11. 2013
Kvalitní hra s unikátním příběhem a zasazením světa. Klady jsou i nadprůměrná hratelnost a vynikající hudba. Na druhou stranu je třeba se vypořádat s přílišnou přímočarostí a slabší grafikou.

7/10
InGamer.cz
4. 10. 2013
Shadowrun Returns se skutečně povedl, akorát ho dolů sráží několik málo aspektů v čele s nevyváženou obtížností. Harebrained Schemes pracují a patche létají, ale některé zbytečné ústupky opravit nepůjdou. Tím byste se ovšem neměli nechat odradit, je to fajn věc. Fakticky.

70%
GamePark
14. 9. 2013
Cyberpunk říznutý tradiční fantasy, to je Shadowrun, populární série deskovek, knih a videoher. Shadowrun Returns patří k dalšímu z řady úspěšných projektů na Kickstarteru, vezoucích se na nostalgické vlně (viz také např. Torment: Tides of Numenera). Toto taktické akční RPG, zasazené do Ameriky druhé poloviny tohoto století, vám připomene “staré dobré časy” a ukáže vám, jak dřív bylo všechno hezčí...

8,5/10
Sector.sk
5. 8. 2013
A obsah je skutočne lákavý, detektívka s Falloutovským nádychom a taktickými bojmi na spôsob Xcomu je vydareným počinom, ktorý umne spája nie len mágiu s technológiami, ale aj klasický štýl a hrateľnosť s modernými prvkami. A vďaka patrí v neposlednej rade hráčom, ktorí dali Shadowrun Returns zelenú ešte skôr, ako bol titul na svete.

8/10
Tiscali Games
30. 7. 2013
Shadowrun Returns je parádní návrat. V boji hře možná schází propracovanost a v příběhu délka, ale vše vám vynahradí skvělou atmosférou a detektivní zápletkou. Pokud jste izometricky pozitivní, byla by škoda tohle RPG minout.

70%
GamePark
1. 1. 2010
Shadowrun nepřináší extázi srovnatelnou třeba s Legend of Grimrock. Plusové bodíky hře nicméně přidává editor, který lze označit za poměrně komplexní - umožňuje vytvářet nová prostředí a příběhové kampaně.

DEPLENCS