Shadowrun Returns

77%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

8,2/10
Herní web
23. 11. 2013
Kvalitní hra s unikátním příběhem a zasazením světa. Klady jsou i nadprůměrná hratelnost a vynikající hudba. Na druhou stranu je třeba se vypořádat s přílišnou přímočarostí a slabší grafikou.

7/10
InGamer.cz
4. 10. 2013
Shadowrun Returns se skutečně povedl, akorát ho dolů sráží několik málo aspektů v čele s nevyváženou obtížností. Harebrained Schemes pracují a patche létají, ale některé zbytečné ústupky opravit nepůjdou. Tím byste se ovšem neměli...

8,5/10
Sector.sk
5. 8. 2013
A obsah je skutočne lákavý, detektívka s Falloutovským nádychom a taktickými bojmi na spôsob Xcomu je vydareným počinom, ktorý umne spája nie len mágiu s technológiami, ale aj klasický štýl a hrateľnosť s modernými prvkami. A vďaka patrí v neposlednej rade hráčom,...

8/10
Tiscali Games
30. 7. 2013
Shadowrun Returns je parádní návrat. V boji hře možná schází propracovanost a v příběhu délka, ale vše vám vynahradí skvělou atmosférou a detektivní zápletkou. Pokud jste izometricky pozitivní, byla by škoda tohle RPG minout.

70%
GamePark
1. 1. 2010
Shadowrun nepřináší extázi srovnatelnou třeba s Legend of Grimrock. Plusové bodíky hře nicméně přidává editor, který lze označit za poměrně komplexní - umožňuje vytvářet nová prostředí a příběhové kampaně.