Tom Clancy’s The Division 2


84%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
xbox
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Tom Clancy’s The Division 2 v porovnání s podobnými hrami? Tom Clancy’s The Division 2 byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
XboxWeb.cz
9. 3. 2020
Warlords of New York je pěkným rozšířením, u kterého si však stále nedokáži obhájit relativně vysokou cenu. Herní doba není moc dlouhá, mapa města mohla být větší a souboje s bossy podstatně rozmanitější. Navíc tohle všechno mělo být součástí Year 1 obsahu, který za více peněž vlastně nic nepřinesl a hráče ve výsledku nalákal na koupi lepších edic zbytečně. Raději počkejte na slevu, již je toto DLC...

9/10
GamePark
30. 3. 2019
Když nám švédské vývojářské studio Massive Entertainment před třemi lety na záda nasadilo batůžek a vykoplo nás do ulic New Yorku, jenž se v té době nacházel ve stavu naprosté zuboženosti způsobené celosvětovou virovou epidemií, kvůli níž o život přišla velká část populace, příliš jsme si nebyli jistí, co bychom od příchozího dobrodružství měli čekat. Ono se ale ukázalo, že samotní tvůrci hry to věděli...

8,8/10
Centrum Her
29. 3. 2019
Skvele odladený titul, ktorý vydrží desiatky hodín. The Division 2 je novým benchmarkom toho, ako sa robia looter shooter hry.

90%
Czechgamer.com
22. 3. 2019
Povedené pokračování nabité obsahem, které parádně vypadá a skvěle se hraje. Směle do toho!

4/5
Hrej.cz
19. 3. 2019
Ubisoft ukazuje, jak se mají launchovat live service hry. Skvělá prezentace, spousta obsahu, zábavný bojový systém a bohatý endgame jsou důvody, proč si Tom Clancy’s The Division 2 oblíbíte.

8/10
Vortex
19. 3. 2019
The Division 2 určitě není akcí bez chyb, Massive Entertainment se ale poučili z chyb prvního dílu hry a hned do začátku přinášejí obrovskou porci obsahu, která dokáže zabavit na dlouhé desítky hodin a která musí nutně potěšit všechny fanoušky originálu.

90%
Bonusweb
17. 3. 2019
Žánr online kooperativních her byl vždy spojený s všemožnými porodními bolestmi. The Division 2 ukazuje, že to jde i jinak a přináší skvělou kvalitu od prvního dne.

8/10
Doupě
16. 3. 2019
O velké revoluci tu mluvit nelze, The Division 2 je ale prakticky ukázkovým příkladem, jak má vypadat pokračování. To, co se povedlo v jedničce zůstalo zachováno, chyby a nedostatky se tvůrci pokusili odstranit. Jsou tu rozhodně chyby a pokud nejste fanoušci lootových stříleček, pravděpodobně vám nic neřekne ani dvojka. Pokud však podobné hry hrajete, The Division 2 vás bude zatraceně bavit. 

DEENCS