Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint


57%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4
google stadia

Recenze

2,5/5
Cooldown
24. 10. 2019
Hra je nedodělaná, a to je její největší problém. Nabízí hodiny a hodiny zábavy, i když mnohdy umělé protahování kazí celkový dojem, ale ne každý to vydrží do konce. Svou obtížností se snaží nalákat co nejvíce hráčů a bere so k tomu i zažité postupy z jiných titulů. Přitom by bylo lepší, kdyby byla prostě a jednoduše svá.

6/10
Zing
22. 10. 2019
V mnoha ohledech přímý nástupce předchozího dílu série, ale s větším důrazem na přežití v divočině a záškodnickou partyzánskou válku jednoho bojovníka (pokud si nepřivedete živé spoluhráče). Nové RPG mechaniky včetně lootu jsou zapracovány dobře a nenabourávají základní mechaniky hry (kulka do hlavy je pořád smrt na jednu ránu). Nicméně hra technicky poněkud škobrtá, což se nejvíce projevuje na slabé...

60%
Czechgamer.com
16. 10. 2019
Čekali jsme asi více. Autoři nám naservírovali mišmaš, sice místy chutný, ale plný zbytečných chyb.

6/10
Tiscali Games
15. 10. 2019
Ghost Recon: Breakpoint od prvního okamžiku po spuštění připomíná pohádku o pejskovi a kočičce, když pekli dort. I přes celkem dobrý pocit imerze při vypnutí všech ukazatelů nedokáže schovat technické nedodělky ani slabou umělou inteligenci.

5/10
GamePark
15. 10. 2019
Teprve před půl rokem nám byla odhalena v pořadí již jedenáctá návštěva série Ghost Recon, jež se opět pyšní nálepkou legendárního amerického spisovatele Toma Clancyho. Ubisoft se tentokrát s napínáním nedočkavých hráčů dvouletým čekáním na vydání nijak nepáral, takže se na další výpravu za nepřátelské linie můžeme směle vrhnout už od začátku října. Kdybychom však byli na vašem místě, možná bychom...

3/5
Hrej.cz
9. 10. 2019
Survival prvky, parádní gunplay, charismatický záporák a skvělá atmosféra. To vše bohužel zcela zbytečně sráží špatný technický stav a řada nedodělků. Hra však umí zabavit, obzvlášť v případě, kdy vám záda kryje parta kamarádů.

6/10
Vortex
7. 10. 2019
Krásný a technicky povedený počin, který ale žalostně selhává ve snaze zaujmout čímkoli originálním. Jestliže jste již hráli nějaký open world titul od Ubisoftu, Breakpoint vás pravděpodobně ničím nepřekvapí. Lépe podaný příběh nezachraňuje ani slabý scénář a na kolena navíc hru sráží generická náplň misí.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře