PlayerUnknown’s Battlegrounds


59%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra PlayerUnknown’s Battlegrounds v porovnání s podobnými hrami? PlayerUnknown’s Battlegrounds byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
GameSite.sk
5. 1. 2019
PlayerUnknown's Battlegrounds pre PS4, to je upscalované FullHD rozlíšenie a 30 fps. Napriek tomu prináša pomerne kvalitný taktický zážitok, ktorý vás pohltí na stovky hodín. Hre výrazne dopomáha aj fakt, že je svojho druhu jediná. Ostatné Battle Royale tituly ponúkajú odlišnú skúsenosť, takže pokiaľ si potrpíte na realistické stvárnenie boja a perfektnú zvukovú stránku, PlayerUnknown's Battlegrounds...

9/10
Tiscali Games
12. 2. 2018
Celé to šílenství kolem PUBG je zasloužené. To je pro tuhle vynikající střílečku žánru battle royale ta vůbec nejvyšší možná pochvala. Zamrzí bugy, na hlavu postavená fyzika vozidel a občasný cheater, ale jen na chvíli. Jen do té doby, než se znovu po hlavě vrhnete do hektického, lehce děsivého boje na život a na smrt.

7/10
Zing
4. 1. 2018
PlayerUnknown’s Battlegrounds je kvalitní online hraní na „Hladové hry“, které může zabavit na dlouhé zimní večery. Očividná nedodělanost ale celkový dojem z hraní kazí i nadále, ačkoli se PUBG na PC už oficiálně zbavil nálepky Early Access.

75%
Bonusweb
24. 12. 2017
Stovka lidí seskočí nad opuštěným ostrovem, přežít může jen jeden. Takto jednoduchá premise stačila největšímu hernímu hitu roku 2017 k tomu, aby prodal přes 20 milionů kopií. Přečtěte si recenzi nejvýraznějšího zástupce žánru battle royale.

Eurogamer.cz
23. 12. 2017
Žánr Battle Royale se dočkal prvního zásadního úspěchu.

0/10
Gamebro
1. 8. 2017
Playerunknown’s Battlegrounds. Jak se ukázalo, splněné přání všech fanoušků herního módu Battle Royale. Vyšel už 23. března na Steamu v předběžném přístupu, a přestože stojí 30 EUR, bortí jeden rekord za druhým – ostatně, prodalo se ho už více než 6 milionů digitálních kopií a za letošní rok je jasnou jedničkou této platformy. Také na Twitchi a Youtube byste těžko hledali oblíbenější titul.

DEENCS