Rainbow Six Siege


73%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps4
xbox-one
pc

Recenze

8/10
Tiscali Games
11. 12. 2015
Fantasticky napínavá týmová řežba hravě skryje fakt, že kromě čistého multiplayeru vlastně Siege nic kloudného nenabízí. Příběh, ani svébytnou kampaň si od Ubisoftu (na rozdíl od všeho ostatního) prostě nekoupíte. Ale vážně to nevadí, v Siege zatočíte s teroristy jako nikdy předtím!

Eurogamer.cz
11. 12. 2015
Rainbow Six znovu ožívá jako napínavá hra pro více hráčů, kterou občas kompromitují její vlastní progamingové ambice. Bez medaile.

3,5/5
Doupě
9. 12. 2015
Rainbow Six Siege je výbornou taktickou akcí s parádní týmovou atmosférou, destrukcí prostředí a důrazem na věrohodnost. Pokud holdujete právě takovému typu her, nebudete koupě litovat. Pokud se však přikláníte spíše k frenetické hratelnosti Call of Duty, rozhodně hledejte jinde. Toto není hra pro vás.

7/10
Zing
3. 12. 2015
Rainbow Six Siege je kvalitní multiplayerové FPS, které trpí nedostatkem herního obsahu. Přesto se ale jedná o titul, který byste si s partou přátel neměli nechat ujít. Pokud náhodou patříte mezi sólisty, chvíli si počkejte. Bez sehraného týmu to prostě nestojí za to. Mimo to, na herní scéně najdeme i cenově přístupnější modely.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře