Rainbow Six: Vegas


87%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps2
windows
ps3
psp
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Rainbow Six: Vegas v porovnání s podobnými hrami? Rainbow Six: Vegas byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Doupě
1. 7. 2007
Jen si to přiznejme. Původní série Rainbow Six umřela před dlouhými lety a s každým novým dílem žijí fanoušci v očekávání změn, přesněji řečeno dalších ústupků od taktiky k intenzivní akci. Vegas v nastoupeném trendu pokračuje, odkrajuje další zbytky taktických prvků, ale kupodivu to nevadí. Ani na PSP ne.

4/5
Hrej.cz
19. 6. 2007
Existují hry, které jsou po všech stránkach výborně zpracované, umí zabavit a vydržíte u nich, v tomto případě, jezdit vlakem, ležet v posteli, nebo skákat bungie velmi dlouho. Proč ale takovým hrám dávat vysoká hodnocení, když si je kvůli ceně koupí jen ti šťastnější z vás?

90%
Bonusweb
19. 1. 2007
Teroristé všech zemí, třeste se!!! Duhová šestka je zpátky v zatím nejlepším dílu série zasazeném tentokrát do města hříchů.

4/5
Doupě
4. 1. 2007
Jen si to přiznejme. Původní série Rainbow Six umřela před dlouhými lety a s každým novým dílem žijí fanoušci v očekávání změn, přesněji řečeno dalších ústupků od taktiky k intenzivní akci. Vegas v nastoupeném trendu pokračuje, odkrajuje další zbytky taktických prvků, ale kupodivu to nevadí. Stále se totiž báječně hraje.

5/5
Hrej.cz
18. 12. 2006
Rainbow Six Vegas už vůbec není ten starý dobrý Rainbow Six, který před lety hrála hrstka vyvolených taktiků s trpělivostí pěstitele bonsají. Mám-li to sousloví použít, tak tohle je next-gen v pravém smyslu slova - po stránce technologické, ale především po stránce herní.

9/10
Tiscali Games
28. 11. 2006
Výborná taktická akce s velmi zajímavými prvky, které ji činí ojedinělou na herním trhu. Nebýt několika málo chyb a místy odfláknutého grafického zpracování, dosáhla by na daleko vyšší mety. I přes jmenované výhrady ji mohu s klidným srdcem doporučit všem vyznavačům tohoto žánru.

DECS