Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters


64%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters v porovnání s podobnými hrami? Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

40%
Bonusweb
22. 9. 2011
Jestliže jste se těšili na golfový simulátor srovnatelný s konzolovou verzí, budete zklamaní. Návrat slavné golfové série na počítače nedopadl zrovna nejlépe.

5/10
Zing
16. 9. 2011
Další povedená hra, která doplatila na konverzi. Takovéto hry se na PC prostě nehodí a nic na tom nespraví skvělá atmosféra nebo smysluplná licence.

90%
GamePark
10. 5. 2011
Série PGA Tour od EA Sports vládne žánru golfových sportovních her. Ono se ani není čemu divit – nemá totiž žádného konkurenta. I když u jiných sportů jim tituly od ostatních vydavatelů šlapou na paty, nebo je už i překonaly (třeba případ basketbalu a NBA 2K11), sem se nikdo nehrne. Přestože je golf po celém světě nesmírně oblíbený a v Americe jde o naprosto mainstreamovou a masově rozšířenou záležitost....

75%
Bonusweb
9. 5. 2011
Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters sází na puristické videoherní zpracování golfu. Na legrácky zapomeňte, tohle je seriózní sport. Golfová novinka od giganta Electronic Arts navíc nejspíš naposled věří upadající hvězdě Tigera Woodse.

ENCS