Thronebreaker: The Witcher Tales


94%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Thronebreaker: The Witcher Tales v porovnání s podobnými hrami? Thronebreaker: The Witcher Tales nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

5/5
Hrej.cz
2. 11. 2018
Ani příliš nízká obtížnost nedovede potopit zábavnou a nesmírně obsáhlou zaklínačskou „bokovku“. Pokud vás toto univerzum alespoň trochu zajímá, je pro vás Thronebreaker povinností.

95%
Bonusweb
29. 10. 2018
Sběratelských karetních her je v poslední době tolik, že by je nespočítal ani pacient trpící chronickou mnohoprstostí. Přesto se z této záplavy Thronebreaker: The Witcher Tales výrazně vymyká. A to v dobrém.

9/10
Zing
29. 10. 2018
Propracovaný, překvapivě rozsáhlý a návykový žánrový mix, který je ideální volbou pro příznivce dospělých příběhů, karetních her i série Zaklínač. CD Projekt RED znovu dokazuje, že patří mezi nejlepší vypravěče v herním průmyslu, a činí tak prostřednictvím svérázného projektu, který se může směle zařadit po bok těch nejpoctivějších singleplayerových počinů poslední doby. Nejen díky zasazení a ústředním...

9/10
Tiscali Games
19. 10. 2018
Neoddiskutovatelná povinnost pro každého fanouška Zaklínače, příjemné překvapení pro veterány všech kartičkových her. Zábavné herní mechaniky, které stále přicházejí s něčím novým, doprovází skvěle napsaný příběh a rozhovory s drsnými volbami, plus ještě povedená stylizace a příjemná hudba. To vše CD Projekt zamíchal a rozdal přesně tak, jak měl, snad s výjimkou horší optimalizace.

ENCS