The Sims 4


62%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps4
xbox-one

Recenze

3/5
Hrej.cz
8. 12. 2017
Nemůže se sice rovnat PC verzi, ale konzolové The Sims lze po chvíli cviku celkem pohodlně hrát i na gamepadu. Záleží jen na tom, jestli vás ta „chvíle cviku“ neodradí. Není to ale tak toporné, jak by se mohlo zdát, bez kompromisů by se to ale neobešlo.

60%
Bonusweb
26. 9. 2014
Série Sims patří mezi ty nejúspěšnější v historii. Jen málokdo jiný se může pochlubit prodeji přes sto milionů herních placek. Simulátor života se nyní hlásí o slovo čtvrtým dílem, který přichází v době next-gen titulů. Jak panďuláci obstáli tentokrát?

3,5/5
Doupě
18. 9. 2014
Jak hru shrnout? Sims 4 je pěkná hra a nebál bych se jí doporučit každému, kdo hltal všechny předchozí díly nebo naopak někomu, kdo žádný nehrál a chtěl by „simulátor života“. Bohužel některá zjednodušení, bugy a prázdnota shazují celkový dojem dolů.

GamePark
15. 9. 2014
Když bych se zeptal, jestli se tu najde někdo, kdo nezná Counter-Strike nebo Warcraft, asi bychom takového čtenáře herních recenzí hledali dost těžko a jinak tomu není ani v případě The Sims. Osobně neznám člověka, který by The Sims během života nehrál, nezkusil nebo alespoň neviděl. Dokonce i tací, kteří hru původně zaměnili za populární animovaný seriál Simpsonovi, si nakonec vzpomněli: ‚Jo, to je...

3/5
Hrej.cz
12. 9. 2014
Namísto aby se nejnovější Simíci vydali vpřed, nejistě přešlapují mezi principy předchozích generací. Všechna vylepšení jsou utopena pod spornými rozhodnutími ve jménu výkonu, čemuž nasazuje smutnou korunu citelný nedostatek obsahu.

6/10
Tiscali Games
10. 9. 2014
The Sims 4 přichází jen s nepatrným množstvím změn, které by s trochou snahy mohly být součástí jednoho z mnoha datadisků třetího dílu. Vedle toho hráčům bere spoustu věcí, které pro předchozí díl a jeho datadisky byly samozřejmé. Pořád jde o zábavnou hru, jenže těch „ale“ je zkrátka příliš mnoho.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře