The Sims 3: Povolání snů


69%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
pc

Podobné hry

Jak si vede hra The Sims 3: Povolání snů v porovnání s podobnými hrami? The Sims 3: Povolání snů byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Tiscali Games
5. 7. 2010
Povolání snů nabízí zajímavé zpestření profesního života simů. Sice poměrně stereotypním způsobem a z hlediska hratelnostní atraktivity dosti nevyváženými profesemi. Nicméně Povolání snů hráčům Sims 3 nabídne několik příjemných možností v běžném životě simů, ale zdaleka nenabídne takový samostatný hráčský prožitek jako předešlé rozšíření Cestovní horečka.

60%
Czechgamer.com
1. 7. 2010
Slabý odvar předchozího datadisku, který úspěšně baví jen do té doby, než hráče zatopí vlna stereotypu. Pro věrného příznivce povinnost, pro příležitostného fanouška nejdokonalejší simulace života jen výdaj navíc.

77%
GamePark
14. 6. 2010
Série The Sims je tu s námi s železnou pravidelností už hodně let. Prakticky přesně před rokem (tedy začátkem června 2009) vyšlo očekávané třetí pokračování. Toho se během prvního týdne na pultech obchodů prodalo 1,4 milionů kopií a pak se ještě řadu měsíců hra držela na prvních místech všech možných žebříčků prodejnosti. Půl roku poté vyšel první z určitě opět dlouhé řady datadisků s názvem Cestovní...

4/5
Doupě
8. 6. 2010
Mimo povolání pak datadisk do hry přidává i něco málo nového obsahu v rámci nábytku, ale žádná revoluce se zde nekoná – ostatně, vše funguje dobře a tam, kde systém funguje, by se do něj nemělo příliš šahat. Další drobnosti se pak mohou týkat snad jen lepší optimalizace a několika nových budov (skládka, hasičská zbrojnice, second-hand...), ale v porovnání se zbytkem jsou už tyto přídavky pouhými detaily,...

CS