The Sims Medieval


71%

Průměr z 18 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra The Sims Medieval v porovnání s podobnými hrami? The Sims Medieval byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Eurogamer.cz
4. 9. 2011
Tak toto jsou úplně jiní simíci. Bez stavění a bez stereotypního uspokojování základních potřeb. Ale se spoustou questů. Pro někoho ořezáno o nejlepší vlastnosti, pro jiného ořezáno o největší zápory série. Pro mne osobně se jednalo o příjemnou změnu a dostal jsem hru, která se hraje úplně jinak, než cokoliv jiného. Sims Medieval přinášejí přesně to, co jsem marně čekal od Hinterlands - zábavný kompromis...

Eurogamer.cz
3. 9. 2011

7/10
Doupě
29. 4. 2011
Pokud si rádi hrajete, můžu i přes chyby Sims Medieval vřele doporučit.

3,5/5
Doupě
29. 4. 2011
Většina úkolů pak sice má předem určené mantinely, ale už na jejich začátku si můžete vybrat, jak problém vyřešíte: povstání vesničanů tak můžete potlačit jak vojenskou, tak kulturní cestou. Logické pak je, že zatímco v prvním případě bude hrát hlavní roli rytíř či panovník, v druhém se ujmete role barda, který bude po hospodách zjišťovat, co se lidem nelíbí a pak případně vzbouřeným sedlákům nabídne...

6,8/10
GamePlanet.cz
25. 4. 2011
Grafické zpracování je stejné jako u předchozího dílu jen lépe optimalizované, takže The Sims Medieval rozchodíte téměř na všem. Hra je také bez otravných nebo nehezkých bagů a hudební pojetí je přinejmenším příjemnou záležitostí.

65%
Recenzeher.eu
19. 4. 2011
The Sims Medieval se hlavně vyznačuje naprostou svobodou vašeho konání, ta tu ovšem je hodně potlačena a po pár hodinách vás to začne opravdu štvát a po dohrání jedné jediné kapitoly uvidíte vše, co vám hra může nabídnout.

70%
Bonusweb
13. 4. 2011
Výlet Sims do středověku mohl dopadnout všelijak. Ve výsledku je to ale mix klasických Sims, strategie a hry na hrdiny. Nakolik je to dobře nebo špatně už záleží na preferencích každého hráče.

7/10
Sector.sk
8. 4. 2011
The Sims Medieval nie je najhorší, ale rozhodne nedomyslený experiment. Skĺbenie simulácie kráľovstva s RPG a adventúrou skončilo ako nedovarená zmes. Hra je ako zápalka, ktorá na krátku chvíľu zažiari a potom ju pohltí tma. Pre deti príliš komplikovaná, pre starších rýchlo stereotypná a život v kráľovstve iba vzdialene pripomína realitu.

75%
Czechgamer.com
7. 4. 2011
Ať si PR zprávy říkají, co chtějí, tohle je stále The Sims. Jen prostě zasazené do středověku a s důrazem na plnění questů.

75%
Czechgamer.com
7. 4. 2011
Ať si PR zprávy říkají, co chtějí, tohle je stále The Sims. Jen prostě zasazené do středověku a s důrazem na plnění questů.

80%
Herní web
6. 4. 2011
Skoro by se dalo říct, že Medieval je úplně jiná hra, než The Sims. EA si jednoznačně vzali příklad z úspěchů svých Dragon Age, a řekli si, že hrady, králové a kouzla táhnou. A mají pravdu, hoši mazaní. Hra je velice zajímavou mozaikou simulátoru života, lehce fantaskní RPG hry, a nebojí se přičichnout ani k adventuře nebo budovatelské strategii. Jediný neduh, na který nakonec příjde každý z hráčů,...

5/10
Zing
4. 4. 2011
Autorům se podařilo až na výjimky vytvořit neuvěřitelně nevyváženou a nudnou hru, která se zasekla někde v 1/2 cesty a pár dobrých nápadů zakrývá větší kupou těch špatných.

5/10
Zing
4. 4. 2011
Autorům se podařilo až na výjimky vytvořit neuvěřitelně nevyváženou a nudnou hru, která se zasekla někde v půli cesty a pár dobrých nápadů zakrývá mnohem větší kupou těch špatných. Fanoušci The Sims se u toho jistě zabaví.

6/10
Tiscali Games
3. 4. 2011
The Sims Medieval je důstojnou odbočkou z původní série, které chybí důslednější a realističtější rozvinutí středověké tématiky. Kdo se přes tyto výhrady přenese, dočká se solidní zábavy na několik večerů.

85%
GamePark
31. 3. 2011
Prakticky ve všech posledních recenzích na přídavky pro The Sims 3 jsme si museli v závěru stěžovat na to, že tvůrci nedokázali opět přijít s ničím revolučním a inovativním. Osobně jsem byl od prvního dílu fanouškem této série a nebyl datadisk, který bych nehrál. Možná právě z toho důvodu už se mi přeci jen Simíci krapet ohráli a podobně na tom budou asi i další fanoušci této série. Maxis s EA si to...

85%
GamePark
31. 3. 2011
Konečně jsme se dočkali hry série The Sims, která přichází s něčím opravdu novým. Děkujeme!

7/10
Hrej.cz
30. 3. 2011
Volná simácká strukturá nahrazena povinnými questy a důrazem na vyprávění příběhu. Přes svěžest a nezvyklost se však nedokázal zbavit strašáka herní rutiny.

4/5
Hrej.cz
30. 3. 2011
Nový a nezvyklý žánrový hybrid, který zcela přepracoval volnou simáckou strukturu a nahradil ji povinnými questy a důrazem na vyprávění příběhu. Přes všechnu svěžest a nezvyklost se však nedokázal zbavit strašáka herní rutiny.

ENCS