The Sims


60%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps2
xbox

Recenze

3/5
Doupě
5. 2. 2008
EA se s The Sims očividně nechce omezovat pouze na simulaci rodinného života. Ostatně důkazem tomu je i nový přírůstek do této rodiny her s přídomkem Carnival: Snap City. Svým nápadem i zpracováním se sice jedná o dílo prosté, v některých ohledech ale i originální.

3/5
Doupě
1. 5. 2003
Závěrečné hodnocení: 6/10

3/5
Doupě
15. 4. 2002
Titul The Sims se za poměrně krátkou dobu své existence stal opravdovou legendou, dokázal se vyšvihnout do popředí všech všemožných žebříčků, co více, podařilo se mu dokonce dosáhnout met nejvyšších, tedy stát se nejprodávanější hrou všech dob! Nestalo se vám ale při hraní této hry, že jste měli chuť trochu vysadit a užít si prázdnit či dovolené spolu se svým virtuálním Simákem? Díky datadisku On Holiday...

3/5
Doupě
25. 5. 2001
Místo house rytmů diskotéka. Místo drog přátelství. Místo ranní kocoviny nadšený odchod do práce. Tak nám pojem House Party vykládá firma Maxis. Díky tomuhle datadisku mohou Simáci pořádně oslavit, že jsme zase MISTŘI!!!

3/5
Doupě
21. 2. 2000
V poslední době se začalo v kuloárech docela hodně šuškat o blížící se pecce, která by se měla objevit na trhu s počítačovými hrami. Někdo ji nazývá revolucí, převratem, novým žánrem a kdovíčímještě. Má se jednat o simulátor rodiny, jejího života, vztahů jejich členů, ale svou roli zde mají hrát i další vazby na sousedy a širší okruh přátel, mezi nimiž žijete.

Tiscali Games
17. 2. 2000
The Sims - recenzeAutor: ACEPublikováno: 17.února 2000 • Každodenní rutina ...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře