The Keep


74%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: 3ds
pc

Recenze

4/5
Nbase
9. 2. 2019
The Keep je klasický dungeon se vším všudy a z kategorie průměru ho vytahuje skvělý bojový systém, díky kterému jsem si hru užil i na druhý průchod. Oceňuji implementaci bojového systému z 3DS i přesto, že je potřeba trochu víc snažení aby se vám dostalo do ruky. Odladit by zasloužil také inventář, ve kterém je pohyb celkem chaotický. Pokud jste ještě The Keep nehráli, rozhodně neváhejte – není bez...

65%
Czechgamer.com
1. 6. 2017
Česká dungeoncrawlerovská jednohubka, která možná neoslní komplexními mechanikami, ale na druhou stranu vás ani neotráví zbytečnou složitostí. Ideální věc pokud si chcete zavzpomínat na staré dobré časy s Dungeon Masterem a zabít dva tři večery.

3/5
Hrej.cz
10. 4. 2017
Pokud se hráč odprostí od velkých očekávání nekompromisního krokovacího dungeonu překypujího skrytými kouty, rozhodně nebude zklamán. The Keep jako takový je hlavně zábavnou hrou na pár sezení, nostalgickým ohlédnutím do let minulých se svěžím a svérázným bojovým systémem.

85%
Bonusweb
26. 3. 2017
Čekání se vyplatilo. Po třech letech vyšla upravená a vylepšená PC verze krokovacího dungeonu The Keep. A hraje se jedna báseň.

7/10
Tiscali Games
23. 3. 2017
Povedený krokovací dungeon, který mísí tradiční složky hratelnosti se svěžím bojovým systémem. Handheldový původ hry s sebou bohužel nese negativa, jako jsou například problémy s uživatelským rozhraním a nepříliš lákavý vizuál. Přesto jde o titul, který se hráčům s trochou tolerance odmění dlouhým večerem, plným kvalitní zábavy.

8/10
Tiscali Games
3. 10. 2014
Vzpomínka na staré dobré časy krokovacích dungeonů, která však není jen zábavou pro nostalgiky. Naopak, The Keep je chytlavý a exceluje především díky chytrému ovládání a skvělému systému kouzlení.

90%
Bonusweb
24. 9. 2014
Pokud máte kladný vztah ke klasickým hrám na hrdiny a vlastníte handheld 3DS, potom si hru The Keep od českého studia Cinemax rozhodně nenechte ujít.

3/5
Hrej.cz
21. 9. 2014
Solidní krokovací dungeon, jenž dobře využívá možností 3DS při ovládání bojů a zejména magie. K dobru mu lze přičíst zábavné souboje a množství pastí i hádanek.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře