Divinity: Dragon Commander


79%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Divinity: Dragon Commander v porovnání s podobnými hrami? Divinity: Dragon Commander byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

82%
GamePark
4. 10. 2013
Shrnuto podtrženo, máme tady unikátní hru, která se rozhodně nebojí experimentovat a pokud se jí rozhodnete odpustit několik málo nedodělků a trošku slabší RTS část hry, budou na vás čekat desítky až stovky hodin zábavy. Divinity: Dragon Commander si tak od nás odnáší hodnocení 82 %.

82%
GamePark
25. 9. 2013
Začněme ale hezky od začátku. Jako jeden z potomků mocného krále Sigurda jste žili celkem pohodový život až do doby, než vaši sourozenci došli k závěru, že váš otec je jenom ubohý slaboch a nemilosrdně jej zavraždili. Tím rozpoutali po celém Rivellonu válku a právě v této chvíli vás (jediného potomka, který se na královraždě nepodílel) vyhledal mocný čaroděj Maxos, který se vám rozhodl svěřit nelehký...

70%
Czechgamer.com
19. 9. 2013
Divinity: Dragon Commander je zvlášny titul, ktorý vám minimálne prekvapivo uľahodí, zázraky však nečakajte.

70%
Czechgamer.com
4. 9. 2013
Divinity: Dragon Commander je zvlášny titul, ktorý vám minimálne prekvapivo uľahodí, zázraky však nečakajte.

9/10
Tiscali Games
10. 8. 2013
Překvapení roku? Určitě! Dragon Commander je hra velká, zábavná a především ruší zažité představy a tom, že čím víc žánrů, tím více rizika a bolesti. Dračí polévka je gurmánským hitem letošního léta.

PLCS