Test Drive Unlimited


88%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
psp
ps2

Recenze

GamePark
22. 4. 2007
Na Test Drive Unlimited se hodně čekalo. Ostatně hra vyšla už před více než půlrokem na Xbox360 takže víme, že nejde o žádný výstřel do prázdna, ale hraní by mohlo být opravdovým zážitkem. To koneckonců naznačily i první dojmy, které jsme vám nedávno přinesli z pravidelně vydávaných betaverzí. Slibovaná recenze se nakonec nekonala, protože čekání na review verzi od distributora se protáhlo o několik...

5/5
Hrej.cz
7. 4. 2007
Hodnoti Test Drive Unlimited jinak, než pozitivně by bylo škoda. Jedná se o evoluční díl arkádových závodů, posouvajících tuhle větev zase o kus výše. Kromě excelentí grafiky nabízí řadu originálních prvků a dokonale kombinuje offline a online hraní. Jednoznačný pokořitel Need for Speed, bez debat!

81%
Bonusweb
6. 4. 2007
Nová dimenze závodění! Tak bylo nové Test Drive prezentováno před vydáním. Nakonec možná nejde o tak revoluční jako spíše svěží zážitek. Pro virtuální závodníky je ale jasnou povinností, o čemž váš přesvědčí naše recenze.

Tiscali Games
19. 12. 2006
Test Drive býval ve stínu konkurenční NFS, ale brzy by se role zase mohly obrátit. Chcete být u toho? Nahlédněte pod pokličku díky naší účasti v betatestu očekávané PC verze. Ale nejdřív si zapněte pásy - pojedeme z kopce.

9/10
Doupě
4. 10. 2006
Začněte šetřit. Nejdřív budete potřebovat Xbox 360 a Test Drive Unlimited, to je ale to nejmenší. Pak totiž budete potřebovat letenku a dům na Oahu. Proč tomu tak je a kam mi poslat peníze, abych mohl na Havaj také, se dozvíte v tomto článku.

8/10
Tiscali Games
16. 9. 2006
Test Drive Unlimited odvážným a netradičním způsobem skloubil offline a online závody dohromady. Podařilo se to dokonce tak dobře, že se mezi těmito herními módy doslova stírají jakékoliv rozdíly. Přesto bych od závodní hry čekal zejména kvalitní jízdní fyziku a na ní by tvůrci mohli ještě zapracovat.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře