Test Drive Unlimited


88%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
psp
windows
ps2

Podobné hry

Jak si vede hra Test Drive Unlimited v porovnání s podobnými hrami? Test Drive Unlimited nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

GamePark
22. 4. 2007
Na Test Drive Unlimited se hodně čekalo. Ostatně hra vyšla už před více než půlrokem na Xbox360 takže víme, že nejde o žádný výstřel do prázdna, ale hraní by mohlo být opravdovým zážitkem. To koneckonců naznačily i první dojmy, které jsme vám nedávno přinesli z pravidelně vydávaných betaverzí. Slibovaná recenze se nakonec nekonala, protože čekání na review verzi od distributora se protáhlo o několik...

5/5
Hrej.cz
7. 4. 2007
Hodnoti Test Drive Unlimited jinak, než pozitivně by bylo škoda. Jedná se o evoluční díl arkádových závodů, posouvajících tuhle větev zase o kus výše. Kromě excelentí grafiky nabízí řadu originálních prvků a dokonale kombinuje offline a online hraní. Jednoznačný pokořitel Need for Speed, bez debat!

81%
Bonusweb
6. 4. 2007
Nová dimenze závodění! Tak bylo nové Test Drive prezentováno před vydáním. Nakonec možná nejde o tak revoluční jako spíše svěží zážitek. Pro virtuální závodníky je ale jasnou povinností, o čemž váš přesvědčí naše recenze.

Tiscali Games
19. 12. 2006
Test Drive býval ve stínu konkurenční NFS, ale brzy by se role zase mohly obrátit. Chcete být u toho? Nahlédněte pod pokličku díky naší účasti v betatestu očekávané PC verze. Ale nejdřív si zapněte pásy - pojedeme z kopce.

9/10
Doupě
4. 10. 2006
Začněte šetřit. Nejdřív budete potřebovat Xbox 360 a Test Drive Unlimited, to je ale to nejmenší. Pak totiž budete potřebovat letenku a dům na Oahu. Proč tomu tak je a kam mi poslat peníze, abych mohl na Havaj také, se dozvíte v tomto článku.

8/10
Tiscali Games
16. 9. 2006
Test Drive Unlimited odvážným a netradičním způsobem skloubil offline a online závody dohromady. Podařilo se to dokonce tak dobře, že se mezi těmito herními módy doslova stírají jakékoliv rozdíly. Přesto bych od závodní hry čekal zejména kvalitní jízdní fyziku a na ní by tvůrci mohli ještě zapracovat.

DECS