Sniper Ghost Warrior Contracts 2


70%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox-one
pc
xbox
ps4
ps5

Podobné hry

Jak si vede hra Sniper Ghost Warrior Contracts 2 v porovnání s podobnými hrami? Sniper Ghost Warrior Contracts 2 byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7,5/10
Sector.sk
16. 6. 2021
CI to tu už ma dotiahnuté, vie ako s enginom pracovať a náležite tomu je dobre zachytená aj aj samotná streľba, slušná je fyzika odstreľovania nepriateľov, kde cítite ten náraz a aj doslova vidíte účinok náboja. Nechýbajú tu totiž ani spomalené scény a aj keď nie X-ray detaily ako pri Sniper Elite sérii, ale pekné priestrely s vystrelenou krvou alebo aj s odtrhnutými končatinami, alebo odstrelenou...

75%
Czechgamer.com
15. 6. 2021
Pokud patříte mezi fanoušky prvního dílu, tak určitě nákup dvojky doporučuji, nebudete zklamáni. Osobně dvojku považuji za lepší hlavně z důvodu lepšího prostředí a více rozmanitějších misí. Také cena je velmi příjemná, takže si tento taktický titul může užít co největší počet hráčů.

6/10
Doupě
14. 6. 2021
Sniper Ghost Warrior - Contracts 2 je převlečený první díl, který působí spíše jako obsahové rozšíření než vyladěný druhý díl. Máme tu tak průměrnou sniperskou akci plnou technických problémů, navíc s podivnou umělou inteligencí nepřátel. Jelikož jde již o druhý přešlap krátce po sobě, budeme protentokrát ve finálním hodnocení přísnější.

8/10
Gaming professors
13. 6. 2021
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je skvělým a důstojným pokračováním dva roky staré hry, v niž vývojáři z City Interactive vzali ověřené a dobře fungující mechanismy a naservírovali nám je v novém kabátku. Největším lákadlem druhého dílu je bezesporu střelba na velké vzdálenosti, která přináší především pro zaryté fanoušky série novou výzvu a rozhodně si tuto možnost mnoho hráčů oblíbí. Pochválit musíme...

6/10
Alza
10. 6. 2021
FPS Sniper Ghost Warrior Contracts 2 je dosti narychlo splácaným pokračováním, které je spíše než plnohodnotným dílem předraženým datadiskem nepříliš efektivně přebírajícím některé mechaniky z původní hry. Pokud si chcete zastřílet, počkejte si na slevu. Jestliže hledáte takto laděnou FPS, možná raději sáhněte po prvním Sniper Ghost Warrior Contracts.

70%
Bonusweb
9. 6. 2021
Pokud hledáte akci, která akcentuje kradmý postup, jste na správné adrese. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 sice mnoho novinek nenabízí, má ovšem potenciál zabavit na spoustu hodin a za dobrou cenu.

8/10
Respawnpoint
9. 6. 2021
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 kráčí po té správné cestě a my tak do rukou dostali skvělou taktickou akci, jenž skvěle kombinuje syrovost a realismus se skvělým vizuálním kabátkem a nápaditými misemi. Škoda jen menšího počtu inovací a nějakých těch technických chybiček. SGW Contracts 2 je vlastně tím nejlepším, co série nabízí a pokud máte taktické akce rádi, vlastně nemáte nad čím váhat.

6/10
XboxWeb.cz
8. 6. 2021
Ačkoliv se podařilo jednoznačně CI Games dostat se svými hrami do vyšší ligy, na tu nejvyšší to ještě bohužel nestačí. Aby tomu tak bylo, museli by polští borci zamakat téměř na všech stránkách hry – vylepšit hratelnost, zejména v některých klasických misích a bojích na blízko, odladit bugy v umělé inteligenci a také maximálně využít výkonu herních konzolí, kterého je v nové generaci více než dost....

PLCS