Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX


76%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX v porovnání s podobnými hrami? Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Zing
13. 4. 2020
Neodolatelně roztomilý výlet do světa Pokémonů, kde se stanete jedním z nich a ti ostatní pro vás nebudou jen ochočené příšerky, nýbrž opravdoví přátelé. Poměrně jednoduchá, ale funkční dungeon crawler záležitost, u které si můžete příjemně odpočinout od náročnějších her a poznat Pokémony blíže, než kdy předtím.

9/10
IndianTV
22. 3. 2020
Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX přináší vše, co se dá od dobrého remaku čekat. Hudba i grafika má nový nádech, a je zde pár věcí navíc. V jádru je to ale ta stará dobrá hra z roku 2004.

8/10
Sector.sk
13. 3. 2020
PMD Rescue Team DX tak úspešne oprášil debut série a je vhodný pre začiatočníkov i znalcov. Starší či experti si môžu pochvaľovať, že nie je taký ľahký ako nedávny Sword/Shield a môžu mu dať šancu. A tí, čo Pokémon Mystery Dungeon nikdy nehrali, majú silný debut pred sebou.

8/10
Tiscali Games
9. 3. 2020
Skvělý dungeon crawler s brilantně napsanými postavami. To je Pokémon Mystery Dungeon. K dokonalosti mu chybí přenesení veškerých herních mechanik a principů do roku 2020.

3/5
Hrej.cz
5. 3. 2020
Navzdory roztomilé stylizaci a zaměření na příběh nedokáže Pokémon Mystery Dungeon nabídnout víc než banální základy dungeon crawleru a roguelike žánrů a uspokojí tak jen ty nejméně náročné hráče.

75%
Bonusweb
4. 3. 2020
Vytvoříte si záchranný tým a společně budete procházet kobky a na tahy likvidovat nepřátele. Hra Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX je už ze své podstaty poměrně repetitivní, ale silný příběh a sbírání dalších pokémonů fungují jako motor spolehlivě.

ENCS