New Pokémon Snap


79%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra New Pokémon Snap v porovnání s podobnými hrami? New Pokémon Snap byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
GameSite.sk
22. 5. 2021
New Pokémon Snap je krásna hra plná radosti z objavovania pokémonov, ktorá je síce určená predovšetkým tým mladším, no aj dospelí hráči v nej môžu nájsť niečo pekné, čo ich pohladí po duši. Je to svetlá, teplá a vzdušná hra, priam ideálna na toto ročné obdobie, kedy sa jemným vánkom nesie aróma čerstvo pokosenej trávy a voda začína byť konečne dostatočne vhodná na kúpanie. Hra nie je žiadnym kalkulom,...

8/10
Doupě
19. 5. 2021
Nový Snap vám představí region Lentel v plné parádě. I když jsou trasy, na kterých pokémony fotíte, docela krátké, tak máte důvody se k nim několikrát vracet a ani tak se neohrají. Graficky je na tom také skvěle, jen vyhlazování hran v handheld režimu trochu zaostává. Sice to není žádný profesionální fotografický zážitek, ale jako oddechovka poslouží New Pokémon Snap spolehlivě.

8/10
Sector.sk
17. 5. 2021
New Pokémon Snap je splnený sen pre pár znalcov a objavná relaxačná hra pre fanúšikov série. Nemá klasické mechanizmy, ale starých známych a s nimi sa ľahko zhostíte novej úlohy v pútavom svete.

7/10
IndianTV
16. 5. 2021
New Pokémon Snap je super oddechovka, při jejímž hraní máte pocit, že je svět úplně v pořádku, protože se nacházíte v obložení roztomilých pokémonů. Rozhodně to není hra, na které bych nechal 100 hodin, nebo u ní propařil celý den v kuse, ale věnovat jí sem tam hodinku, když nebudu mít náladu na Zeldu nebo Smash Bros, zní prostě super a rád se k New Pokémon Snap občas budu vracet, abych si udělal pár...

4/5
Nbase
11. 5. 2021
New Pokémon Snap je milá oddechová hra, která si najde cestu především ke skalním fanouškům Pokémonů a těm nejmladším hráčům. Nikomu jinému bych ji ani nedoporučil. I přes počáteční zdání jednoduchosti nabízí dostatek obsahu a výzvy na mnoho hodin klidného průzkumu a zachytávání těch nejlepších snímků Pokémonů, jaké ještě nikdo neviděl.

90%
Bonusweb
8. 5. 2021
V New Pokémon Snap lovíte pokémony. Pomocí hledáčku fotoaparátu. Pozorujete jejich chování a snažíte se pořídit nejzajímavější snímky. Ty můžete vylepšit o rámečky či samolepky a přímo ve hře je sdílet s ostatními.

70%
Czechgamer.com
7. 5. 2021

8/10
Tiscali Games
30. 4. 2021
Nová generace focení Pokémonů splňuje přesně to, co od podobné hry můžeme čekat: roztomilost, roztodivnost, honbu za perfektními fotkami a povětšinou oddechovou hratelnost, která se ale umí překlopit do adrenalinu. Lepší útěk před realitou všedního dne jen tak nenajdete.

ENCS