New Pokémon Snap


80%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra New Pokémon Snap v porovnání s podobnými hrami? New Pokémon Snap byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Nbase
11. 5. 2021
New Pokémon Snap je milá oddechová hra, která si najde cestu především ke skalním fanouškům Pokémonů a těm nejmladším hráčům. Nikomu jinému bych ji ani nedoporučil. I přes počáteční zdání jednoduchosti nabízí dostatek obsahu a výzvy na mnoho hodin klidného průzkumu a zachytávání těch nejlepších snímků Pokémonů, jaké ještě nikdo neviděl.

90%
Bonusweb
8. 5. 2021
V New Pokémon Snap lovíte pokémony. Pomocí hledáčku fotoaparátu. Pozorujete jejich chování a snažíte se pořídit nejzajímavější snímky. Ty můžete vylepšit o rámečky či samolepky a přímo ve hře je sdílet s ostatními.

70%
Czechgamer.com
7. 5. 2021

8/10
Tiscali Games
30. 4. 2021
Nová generace focení Pokémonů splňuje přesně to, co od podobné hry můžeme čekat: roztomilost, roztodivnost, honbu za perfektními fotkami a povětšinou oddechovou hratelnost, která se ale umí překlopit do adrenalinu. Lepší útěk před realitou všedního dne jen tak nenajdete.

ENCS