Pokémon Sword, Shield


79%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: nintendo switch

Recenze

7/10
Vortex
5. 12. 2019
Pokémon Sword and Shield je velmi zvláštní hrou. Fanoušci se poprvé za dlouhou dobu bouří proti nízkému počtu pokémonů a nepopulárnímu sdíleného zisku zkušeností. Přesto umí být hra velmi zábavná, opět vzbuzuje chuť být skutečně tím nejlepším trenérem pokémonů a v kombinaci s novými prvky i skvělými souboji na stadionech posouvá tradiční zážitek do moderní éry. Chtělo by to ale víc péče a hlavně kvalitnější...

8/10
Tiscali Games
28. 11. 2019
Pokémon Sword & Shield opět ničím zásadně nepřekvapí – je to osvědčená zábava na desítky hodin, od které spolehlivě dostanete to, co očekáváte. Sice zamrzí osekaná databáze pokémonů a zastaralé technické zpracování, ale vyvažuje to řada drobných vylepšení, která omezují rutinu a dávají průchod zábavě.

8/10
Zing
26. 11. 2019
Po kompletním dohrání musím celkově ocenit Wild Area, Raidy a s nimi spojenou absenci grindu a efektní souboje s gym leadery, ale k dokonalosti hře presto něco chybí. Technické zpracování je dobré, frame dropy jsem zaznamenal jen ve Wild Area lokaci, a to jen pri online modu, ke kterému mimochodem potřebujete placené Nintendo Online.

85%
Bonusweb
21. 11. 2019
Bitvy, chytání a průzkum. Pokémon Sword & Shield se vrací ke kořenům série a nebojí se lehce experimentovat s otevřenějšími částmi světa. Pokud se přenesete přes několik drobných technických nedostatků a fakt, že ve hře nejsou všichni dosud vydaní pokémoni, je to nádherné dobrodružství, které si užijí fandové i naprostí nováčci.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře