Hades


96%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Hades v porovnání s podobnými hrami? Hades nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

10/10
Respawnpoint
29. 12. 2020
Pokud jste milovníci řecké mytologie a vyrůstali jste na příbězích ze starých bájí, pak vás Hades určitě neurazí, naopak připomene vám staré dobré časy a možná se i o jednotlivých postavách dovíte něco víc. Osobně nemám hře co vytknout, dobře jsem se u ní bavila, nenudila mě, dobře vypadá a mezi ostatními rogue-like tituly vyniká, či je značně převyšuje. Máte-li zmíněný žánr rádi, tak vlastně není...

9/10
IndianTV
23. 12. 2020
Hades má výborný příběh, skvělou hratelnost a výborně zpracovaný audiovizuál. Přesně takto by měl vypadat žánr Rogue-like her.

9/10
Sector.sk
18. 12. 2020
Hades sa navyše predáva za veľmi prijateľnú cenu, za ktorú ponúka nespočetné množstvo zábavy a môže zaujať aj tých, čo zvyčajne tento žáner hier až tak neobľubujú. Vizuál, hudba, boje a príbeh sú v Hadesovi vyšperkované do detailov a naozaj nie je dôvod váhať nad kúpou.

5/5
Hrej.cz
7. 12. 2020
Supergiant to opět dokázali a vytvořili skvěle hratelný roguelike s perfektním příběhem a audiovizuálem, který nepřestanete nikdy hrát

100%
Czechgamer.com
31. 10. 2020
Škola hrou, do akej sa budete tešiť

94%
Alza
26. 10. 2020
Akční rogue-like Hades je splněným snem všech, kteří toužili po dynamickém soubojovém systému, obrovském počtu dovednostních kombinací, vysoké znovuhratelnosti a povedeném vyprávění příběhu na motivy antických bájí. Až na několik mušek se jedná o skvělou hru nejen pro fanoušky žánru.

9/10
Doupě
4. 10. 2020
Hades je jedna z nejlepších her rogue-lite žánru, která kdy vyšla. Kromě perfektního zpracování, nepřeberného množství vylepšování a kombinací také dokázal, že i tento žánr má potenciál vyprávět plnohodnotnou dějovou linku v průběhu hraní a nemusí se to všechno odehrávat jen na pozadí. Díky svým vlastnostem jen tak neomrzí. Jen je škoda drobných nedostatků na Switchi, ale vzhledem k Hádovým kvalitám...

10/10
Tiscali Games
29. 9. 2020
Dynamické souboje, propracovaný systém lootu i skvěle zakomponovaný příběh dělají z Hades extrémně návykovou záležitost, kterou nebudete chtít odložit a nestane se stereotypem ani po desítkách hodin hraní.

ENDEPLCS