Phantom Doctrine


64%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Phantom Doctrine v porovnání s podobnými hrami? Phantom Doctrine byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
Hrej.cz
29. 11. 2018
Phantom Doctrine propašoval mezi taktické tahovky důraz na stealth, pár šťavnatých nápadů a vzrušující zasazení do světa špiónů. Postupem času ale neustále se opakující mechanismy, mise a činnosti spolu s nedobrou optimalizací, otráví i nejzarytějšího tahovkáře.

6/10
XboxWeb.cz
7. 9. 2018
Strategií není na Xbox mnoho. Tato hra se snažila možná o vyplnění místa, měla velký potenciál, nabídla zajímavé prostředí, ale zabila to, jak nejlepší agent přesně mířenou střelou do nudy a stereotypu. Pokud i přesto je ve vás někdy skryt agent nebo máte aspoň chuť hru vyzkoušet, tak máte na několik večerů o zábavu postaráno.

7/10
Zing
24. 8. 2018
Phantom Doctrine měl navázat na populární tahové strategie, jimž vládne série X-COM. Možná by se studio CreativeFroge Games k legendě žánru přiblížilo, kdyby se vyvarovalo některých větších chyb a zastaralému vizuálu. Ve hře sice můžete utopit velkou porci času, ale vzhledem k chybám nám přijde 40 euro docela dost.

6/10
Tiscali Games
21. 8. 2018
Příliš mnoho nesladěných a špatně odladěných systémů udusilo zábavnost. Phantom Doctrine dělá spoustu věcí dobře, ale výsledek je trochu jako když Pejsek a Kočička vařili dort. Proště občas nadchne, často nudí.

71%
Czechgamer.com
16. 8. 2018
Ojedinelé dielo, aké by si fanúšik žánru nemal nechať ujsť, avšak zamrzí absencia dôrazu na realitu počas akcie

ENDEPLCS