Age of Wonders: Planetfall


83%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Age of Wonders: Planetfall v porovnání s podobnými hrami? Age of Wonders: Planetfall byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
GameSite.sk
16. 10. 2019
Suma sumárum, ak si Age of Wonders: Planetfall zaobstaráte, neobanujete. Pevne verím, že zarytí stratégovia už veselo skúmajú jednotlivé rasy, kombinujú schopnosti a rôzne profily hrdinov. Pre tých, ktorí ešte nie sú rozhodnutí, odporúčam, aby si premysleli, či majú dostatok voľného času. Ak áno, desiatky hodín strávených pri Planetfall budú určite skvelou investíciou.

4/5
Hrej.cz
1. 10. 2019
Age of Wonders: Planetfall je solidní 4X strategie s chytlavým bojovým systémem, RPG prvky a spoustou možností úprav hrdinů, jednotek i hratelnosti jednotlivých ras.

9/10
Tiscali Games
2. 9. 2019
Na poli vědeckofantastických 4X tahových strategií stěží naleznete propracovanější titul s funkční diplomacii, solidní AI a výbornou bojovou taktickou složkou, kterou navíc zdobí vysoce modulární přístup k vybavení jednotek a hrdinů.

80%
Bonusweb
1. 9. 2019
Age of Wonders: Planetfall odhazuje své staré fantasy kořeny a míří do vesmíru v novém 4X strategickém dobrodružství. I přes špatně prezentovaný příběh kampaně a nepřehlednou válečnou mapu srdce stratéga zaplesá.

8/10
XboxWeb.cz
22. 8. 2019
Tahovky jsou moje oblíbené, a jak už jsem někde psal, tak strategie obecně jsou poslední hry, které si občas zahraju na PC. Ale už série XCOM mi ukázala, že to není potřeba, protože zrovna tahové strategie se skvěle hrají i na konzolích. Trošku jsem se bál, jak u mě jasná jednička v tomto rybníčku XCOM 2 bude ohrožena a jestli vůbec. Dneska můžu říct, že XCOM 2 jedničkou zůstane, ale tohle se mu směle...

9/10
Respawnpoint
3. 8. 2019

DEPLENCS