Overcooked! 2


84%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Overcooked! 2 v porovnání s podobnými hrami? Overcooked! 2 byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

75%
Czechgamer.com
11. 10. 2018
Nejlepší co-op k pohádání s přítelkyní je zpátky a je šílenější než předtím.

8/10
GamePark
15. 8. 2018
„Nakrájíš mi salát? Dáš vařit rýž… Pozor, připaluje se to!“ Křičet na sebe tyto příkazy mimo kuchyň se jen tak nepovede. Své o tom vědí fanoušci prvního dílu kuchyňské multiplayerovky Overcooked! S druhým dílem přichází nové recepty, ovládací prvky a online multiplayer. Stačí to ale k tomu, aby Overcooked! 2 byl kvalitním druhým chodem, nebo skončí jako příloha, které se nikdo nedotkne?

9/10
XboxWeb.cz
14. 8. 2018
Takhle se mají dělat kooperativní hry! Ani napodruhé Ovecrooked nezklamalo a jedná se o fantastickou jízdu, kdy se budete bavit, někdy i hádat, ale hlavně se soustředit na svůj výkon, který musí být co nejlepší, protože jinak tři hvězdičky neuděláte a nezachráníte království před hordou nemrtvých chlebů. Chopte se tedy nožů, zapalte sporáky a hurá vstříc chutným pokrmům ve vaší zrádné kuchyni.

4,5/5
Nbase
8. 8. 2018
Overcooked 2 je perfektním pokračováním původní hry a nejlepší kooperativní hra na Nintendo Switch vůbec. Kombinuje prvky šílenosti se skvostem a svým vtipným podáním zaujme všechny věkové generace, navíc vše v nádherném kabátku. Jednotlivé úrovně jsou dobře nadesignované a výborně spolu fungují. Rozhodně doporučuji všem, kteří hledají nějakou párty hru a všem nově sezdaným párům. Pokud se totiž nepohádáte...

ENDECS