Moving Out


81%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch
ps4

Recenze

7,5/10
Sector.sk
11. 5. 2020
Team 17 sa tu snažili napodobniť úspech svojej vlastnej hry Overcooked a je to badať na každom jednom pixeli, takže porovnaniu sa nemožno vyhnúť. A ako som už skôr napísal, Moving Out z neho vychádza horšie. Ale nie oveľa. Stále je to kvalitná kooperačná hra pre celú rodinu, ktorá zabaví a vie ponúknuť aj výzvu, ak o ňu stojíte. Nedostatkov je tu síce viac, no keď už ste obe časti Overcooked aj so...

80%
Alza
30. 4. 2020
Moving Out od studií DevM Games a SMG Studio je povedený simulátor zaměstnance stěhovací služby, který se nebere vážně a jeho zábavný potenciál nejvíce vynikne během hry více hráčů. Pokud je vaším životním snem v co nejkratším časovém úseku naložit na nákladní auto co nejvíce kusů nábytku, aniž byste si dělali hlavu se škodami na majetku, tohle je hra přesně pro vás.

80%
Czechgamer.com
27. 4. 2020
Srandovní záležitost, ve které si vyzkoušíte řeholi netypických stěhováků

9/10
XboxWeb.cz
27. 4. 2020
Další gaučový hit je tady a asi není překvapením, že jako vydavatel za ním opět stojí Team 17. Kdo hledá zábavu s kamarády a rodinou na dlouho dobu, Moving Out mu jistě udělá radost a nebýt trochu slabšího ovládání, dal bych snad i absolutní hodnocení.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře