Ori and the Will of the Wisps

91%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

89%
Czechgamer.com
23. 3. 2020
Pár noviniek iste poteší, avšak celkový umelecký aspekt mi tu silne narúša nie práve dokonalá technická stránka

5/5
GameSite.sk
15. 3. 2020
Ori and the Will of the Wisps je perfektné pokračovanie, ktoré stavia na základoch jednotky. Dojímavý príbeh v kombinácii s excelentným vizuálom a skvelou hrateľnosťou. Bez ohľadu na to, či sú metroidvanie vašou šálkou kávy, odporúčame vám tento titul minimálne vyskúšať. Je veľká možnosť, že už sa od neho do konca hry neodtrhnete.

90%
Bonusweb
14. 3. 2020
Nový Ori přináší emocionální audiovizuální ohňostroj v krásném a rozlehlém světě plném překvapení. Vývojáři nezaváhali a opět dohopsali až na vrchol plošinovkového žánru.

9/10
Zing
13. 3. 2020
Po pěti letech čekání jsme se dočkali povedeného pokračovatele, jenž přináší zpět téměř vše, co fungovalo minule, a pár drobnostmi to zase posouvá o ždibec dopředu. Během hraní se sice v ústech objeví lehká pachuť z absence nějakých velkých novinek, avšak tu napravuje povedený příběh a opět přenádherný zvukově-grafický kabátek. Jestli ale hodláte hru hrát na slabších Xboxech (tedy na tom klasickém...

8/10
Doupě
13. 3. 2020
Jedná se o skvělé pokračování, které přináší mnoho novinek. Ty však ve výsledku hru příliš nemění. Ori je úžasné pohádkové dobrodružství, které však může rychle omrzet. Pokud si však chcete užít nádherný pohádkový svět, je to jasná volba.

9/10
Sector.sk
12. 3. 2020
Keď sa nad tým zamyslíte, možno to znie komplikovane. Možno to aj vyzerá komplikovane, keď sa na o pozeráte vo videu, no po mnohých úmrtiach vám to prejde do krvi. Sú tu vlastne tri typy schopností. Tie hlavné vás posúvajú ďalej v príbehu aj vo svete. Naučíte sa zmeniť sa na projektil, naučíte sa vŕtať v piesku, podobné schopnosti musíte vedieť dokonale zvládnuť. Potom sú tu útoky, ktorých sa v hre...

5/5
Hrej.cz
11. 3. 2020
Atmosférou strhující, audiovizuálně dechberoucí pokračování prvního dílu. Můj zážitek už nesmazatelně ovlivní technické nedostatky, ten váš, doufejme, nikoliv.

10/10
XboxWeb.cz
10. 3. 2020
Pět let po vydání Ori and the Blind Forest (na den přesně!) tady máme pokračování, které vlastně působí jako Ori na steroidech. Ori and the Will of the Wisps je větší, lepší a nabízí řadu novinek. Každému asi nesedne větší důraz na souboje, ale kouzlo hry a perfektní hratelnost zůstaly zachovány stejně jako zábavné zkoumání kouzelného světa, který vám vyrazí dech. Tady prostě není co vytknout. Ano,...

8/10
Tiscali Games
10. 3. 2020
Kvalitní plošinovka s výtečným řemeslným zpracováním. Pod rukama působí příjemně, má i povedený příběh a v kategorii audiovizuálu prakticky nenajde konkurenci. I hratelnost je v jádru zvládnutá dobře, ale k úplné dokonalosti jí chybí přeci jen trochu větší rozmanitost.