Ninja Gaiden: Master Collection


43%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Ninja Gaiden: Master Collection v porovnání s podobnými hrami? Ninja Gaiden: Master Collection byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Sector.sk
6. 7. 2021
Klamal by som, keby som tvrdil, že ma táto kolekcia ani len na chvíľu nezabavila. Súboje som si užíval a najmä druhý diel a úvod trojky ma dosť bavil. S prihliadnutím na všetky ostatné mínusy si však nie som úplne istý, či to stačí. Je totiž obrovská škoda, že výslednú známku sťahujú základné chyby, ktoré už dávno mali byť opravené. Remastrovaná kolekcia sa tak za 39,99 eur rozhodne nevyplatí. Ak ste...

6/10
Tiscali Games
28. 6. 2021
Pro nováčky přestárlá, pro veterány příliš mělká a nekompletní. Taková je Master Collection kdysi slavné značky, která se bude muset dost proměnit, aby dnes ještě měla co nabídnout.

5/10
Doupě
25. 6. 2021
Chcete si doplnit vzdělání o tom, co je vlastně Ninja Gaiden zač? V tom případě je Master kolekce docela dobrou volbou. Poskytne vám zážitek autentický původním verzím pro PS3. Jinak se jí ale vyhněte obloukem. Má minimální přidanou hodnotu, chybí multiplayerový obsah a první dva díly jsou tady v těch nejhorších verzích, které kdy vyšly. S tímhle Koei Tecmo rozhodně Ninja Gaidenu dobré jméno neudělá.

0/10
Respawnpoint
21. 6. 2021
Pokud si celou Ninja Gaiden: Master Collection shrneme, tak se dostáváme na známku, kterou můžete vidět v hlavičce této recenze a vychází nám zde tedy pěkný nadprůměr. Řekla bych, že kolekce kromě lepší grafiky, snímků za vteřinu a několika dalších drobností, vlastně nic nového nepřináší. Pokud jste fanouškem série Ninja Gaiden, zklamáni nebudete. Jenom je škoda, že se tvůrci z Team Ninja Studios rozhodli...

ENCS