Nidhogg 2


75%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Nidhogg 2 v porovnání s podobnými hrami? Nidhogg 2 byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

3,5/5
Cooldown
1. 5. 2019
Nezáleží, zda jste veterán, jehož zbraň má už pár zářezů, nebo novic, který se ještě před chvílí ptal, jak se má krčet. V Nidhoggu 2 si je roven úplně každý. Alespoň na tu chvilku, dokud je hraní neomrzí.

8/10
Doupě
12. 12. 2018
Jedná se o malou hru s mála možnostmi, ale to, co nabízí, je úžasné. Tak vtipnou party hru jen tak nenajdete a snad kvůli ní neztratíte moc přátel. Sami to nehrajte, ale máte-li kamarády, koupi rozhodně doporučuji.

7/10
Tiscali Games
12. 12. 2018
Povedený port povedené hry z loňského roku. Nidhogg 2 nemá kromě lokálního kompetitivního módu co nabídnout, ale je to právě lokální multiplayer, na kterém hra sebevědomě stojí. Switch se svými vždy nabitými a vždy připravenými Joy-Cony silné stránky hry jen zvýrazňuje.

4/5
Hrej.cz
12. 9. 2017
Mimořádně zábavná multiplayerová rubačka, která úspěšně obohatila koncept větším množstvím zbraní i map, aniž by se vytratila krása jednoduchosti a intenzity soubojů.

DEENCS