Ion Fury


74%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch
xbox

Recenze

80%
Paranskyraj
5. 7. 2020
Tahle hra je pro pamětníky jak dělaná. Myslím si, že by ale mohla zaujmout i mladší hráče, kteří zlatou éru herních devadesátek nezažili. Škoda jen, že toho obsahu mohlo být více.

7/10
Respawnpoint
2. 6. 2020
Ion Fury je pořádnou dávkou akční nostalgie, která vás vezme na pořádnou a rychlou jízdu. Hra vás potěší nejen old-schoolovou stylizací, ale také povedeným level designem a návykovým gunplayem. Škoda jen těch několika drobných nedostatků, ale i tak jde o kousek, který byste měli zařadit do své sbírky.

7/10
Doupě
30. 5. 2020
Akční střílečka, která jede na vlně nostalgie a vychází jí to natolik, že se bez problému může zařadit k ostatním retro akcím. Škodí jí jen technické nedodělky, kterých se vývojáři mohli vyvarovat. Přeci jen s Ion Fury byli docela dlouho i v předběžném přístupu na Steamu, takže na vychytání všech much měli času dost.

70%
Alza
14. 5. 2020
Ion Fury je slušná FPS, jež hodně sází na nostalgii, kterou se jí při hraní vcelku úspěšně daří navozovat. V případě, že patříte mezi fandy starých stříleček, jejichž dny jsou už dnes dávno pryč, určitě dejte tomuto kousku šanci. Pokud však máte možnost volby mezi konzolovou či PC verzí, raději běžte do té pro počítače, hraní si totiž více vychutnáte.

7/10
XboxWeb.cz
13. 5. 2020
Pohodový stroj času do dob, kdy o úspěchu v akci nerozhodoval strom dovedností a šestnáct vylepšení na zbrani. Ion Fury láduje mezi ostré nostalgii přímo z barelu. Bruneta s vypůjčenými hláškami sice nebude novou akční ikonou, ale na likvidaci dlouhého odpoledne je kvalitním společníkem. Má pořád nabito, zbytečně se neptá a neustále uhání kupředu. Kdyby jí nedělali křoví stereotypní nepřátelé a méně...

7/10
GamePark
23. 4. 2020
Ion Fury je nepřímým předskokanem hry Bombshell. Že jste o této hře z izometrického pohledu z roku 2016 nikdy neslyšeli? Není divu, i když kritika k ní byla vcelku dobře nakloněná, hra upadla velmi rychle v zapomnění. Možná za to mohl minimální marketing studia 3DRealms, možná obecně nízký zájem o lednové hry ze strany hráčů po vydatné vánoční nadílce. Zatímco Bombshell si tak další díl nezasloužila,...

4/5
GameSite.sk
8. 4. 2020
Bombastická akcia, ktorá vám rozprúdi krv v žilách ako desať adrenalínov naraz zapichnutých priamo do srdca. Ion Fury je šialene rýchla strieľačka s nádhernou atmosférou kyberpunku 80. rokov a ľúbostným listom FPSkám zo starej školy, na ktoré odkazuje nielen krásnym vizuálnym štýlom ale aj znamenitým level dizajnom. Trocha som ale zaskočený nízkou variabilitou nepriateľov a zároveň nemilo prekvapený...

4/5
Hrej.cz
6. 9. 2019
Závan starých časů, který dokáže výborně zabavit. Stejně tak ale umí i pořádně frustrovat a nedá vám nic zadarmo. FPS ze staré školy. Nic víc a nic míň.

80%
Bonusweb
15. 8. 2019
Ion Fury je Duke Nukem v sukních. Retro střílečka pod patronátem 3D Realms vám chce mermomocí dokázat, že hlavní hrdina nemusí mít penis, aby byl badass.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře