NBA 2K Playgrounds 2


69%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra NBA 2K Playgrounds 2 v porovnání s podobnými hrami? NBA 2K Playgrounds 2 byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
GameSite.sk
3. 1. 2019
NBA 2K Playgrounds 2 je hra, ktorú si najlepšie užijete na konzole s ovládačom v ruke a v spoločnosti svojich priateľov. Zažijete tak zábavnejšiu formu basketbalu, ktorá nič nerieši a prináša nefalšované potešenie z hry. Nevýhodou sú mikrotransakcie, kvôli ktorým si na začiatku budete musieť vystačiť so skupinou zopár nie príliš dobrých hráčov.

65%
Czechgamer.com
5. 12. 2018
Arkádový basket jako řemen. Škoda menší propracovanosti a herních možností.

6/10
Doupě
24. 10. 2018
NBA 2K Playgrounds 2 je zkrátka jedna velká promarněná šance, která trpí hlavně kvůli mikrotransakcím. I když vám je nijak přímo vývojáři necpou, rychle poznáte, jaké byly jejich záměry. Pokud nechcete investovat další peníze do této hry, připravte se na dlouhý grind, jestli chcete mít kompletní soupisku hráčů. Na druhou stranu, zábava tady pořád je a pokud si chcete něco zahrát spolu s kamarády, nemusí...

7/10
XboxWeb.cz
22. 10. 2018
NBA 2K Playgrounds 2 není špatnou hrou zejména jako oddychová zábava nebo pro párty. Věřím také, že spousta hráčů se najde v online módech, kde se pokusí získat své oblíbené hráče a utvořit z nich úderný tým. Kdo hledá arkádovější basketbal, mohl by se zde najít, ovšem je otázkou, jak moc dokáže běžného hráče zabavit, než se vyčerpá nabídka módů a začne nudit repetetivní hratelnost.

CS