PGA TOUR 2K21


75%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one

Recenze

4/5
GameSite.sk
21. 9. 2020
Verdikt? Nuž, ak ste fanúšikom golfu, PGA Tour 2K21 vás určite nesklame a ak máte kamarátov do multiplayeru, ľutovať nebudete. Hra je navyše celkom prístupná a zaujať by mohla aj nováčikov. Jediným problémom je, že hlavný mód nie je taký zábavný, ako by mohol byť, a hre by sme mohli vyčítať aj ďalšie maličkosti. Uvidíme, či si z toho vývojári zoberú ponaučenie – k famóznej golfovej hre majú veľmi blízko.

8/10
Tiscali Games
11. 9. 2020
Výborný golfový simulátor. Jádro má zdravé jako řípa, produkční hodnoty a provedení kariéry už jsou na tom o něco hůř. Hraje se ale parádně a potěší i skvělým editorem hřišť. Pro fanoušky a hráče, kterým jde v první řadě o zpracování hratelnosti, je to jasná volba.

72%
Alza
7. 9. 2020
PGA Tour 2K21 potěší všechny fanoušky digitálního golfu díky licencovaným hřištím a podařeným mechanikám při práci s holí. Navíc můžete své dovednosti donekonečna porovnávat s ostatními hráči online, což nahradí relativně strohou kariéru. Škoda několika zbytečných nedodělků a absence širšího spektra současných hvězd světového golfu, které zbytečně sráží kvality PGA Tour 2K21.

7/10
Respawnpoint
7. 9. 2020
PGA Tour 2K21 je evolucí série The Golf Club, po které každý fanoušek virtuálního golfu toužil. Hra má své chybky, trpí na nedostatek režimů a chybí zde možnost hrát přímo za nějakou obsaženou golfovou hvězdu, ale snaží se to vynahradit výtečnou atmosférou tohoto sportu, dobře vedeným režimem kariéry, rozsáhlým editorem hřišť a v neposlední řadě také pohledným vizuálem.

65%
Paranskyraj
6. 9. 2020
Věřím, že letošní PGA Tour je dobrá a obsáhlá hra určená nejen pro budování vlastní kariéry, ale i pro sdílení s ostatními kamarády. Široké možnosti nastavení pravidel a komentátoři ji dodávají šťávu, ale bohužel veškeré bugy a nízká grafika velmi ubírá na celkovém dojmu hry. Pokud máte chuť na golf, raději bych doporučila koupi na jiné platformy.

8/10
XboxWeb.cz
1. 9. 2020
Nemáme sice čest s nejlepší golfovou hrou všech dob, ale i tak se jedná o pěkné zpracování, kterému spolupráce menších vývojářů s 2K rozhodně prospěla. Více hřišť, konečně aspoň nějací skuteční hráči a hromada možností, jak si hru přizpůsobit. Bohužel pár chybek v detailech, hůře přehledná podmenu a mikrotransakce, byť na kosmetické doplňky mi nedovolí dát lepší známku.

4/5
Hrej.cz
1. 9. 2020
To nejhorší, co můžeme o PGA Tour 2K21 říct, je to, že jde stále „jen“ o Golf Club. Golf bude vždy spíše okrajovou záležitostí a jeho prezentace je tomuto faktu maximálně poplatná. Golf samotný je ale na výsost perfektní.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře