Legend of Grimrock 2


87%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Legend of Grimrock 2 v porovnání s podobnými hrami? Legend of Grimrock 2 byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

88%
GamePark
11. 1. 2015
Legend of Grimrock 2 bezpochyby patří ke špičce krokovacích dungeonů dneška a vylepšuje prakticky každý aspekt původního Legend of Grimrock. Nově se tak můžete těšit na rozsáhlejší a krásnější herní svět, zajímavá monstra, spoustu všemožných zbraní a kouzel, skvělé souboje a v neposlední řadě spoustu velmi originálních a občas i frustrujících hádanek.

GamePark
22. 12. 2014
Je ale potřeba vzít v potaz, že jsou mezi námi i hráči, kteří s tímto žánrem ještě neměli tu čest a tak si pojďme na začátku říct něco o tom, jak vlastně krokovací dungeony fungují. Základní rozdíl oproti dnešním RPG hrám je v tom, že samotný svět je rozdělen na stovky a tisíce čtverců, po kterých se hráč a jeho protivníci pohybují, čímž vás hra limituje například v možnosti pohybovat se do úhlopříček....

7/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2014
Do Legend of Grimrock 2 už není tak snadné se zamilovat jako do jedničky. I proto nelze jinak než hodnotit o něco střízlivěji. Ve hře je opět cítit obrovské nadšení tvůrců, kteří jen tentokrát nezvládali krotit své ambice a nechali vše rozrůst až příliš do šířky namísto toho, aby se více zabývali detaily. Nakonec si ale stejně uvědomím, že i přes všechny její chyby jsem už dlouho u hry nenechal svůj...

5/5
Hrej.cz
2. 11. 2014
Parádní, rozlehlý, pestrý a náročný dungeon klasického střihu, který exceluje obtížnými a nápaditými hádankami.

85%
Bonusweb
28. 10. 2014
Legend of Grimrock 2 je báječná vzpomínka na dobu, která je nenávratně pryč. Tentokrát se podíváme i mimo zatuchlé kobky.

9/10
Tiscali Games
22. 10. 2014
Nejen skvělá vzpomínka na staré časy, ale hlavně parádní dungeon plný rébusů, náročných soubojů a rozlehlých úrovní. Dungeon strikes back!

9/10
Zing
21. 10. 2014
Legend of Grimrock 2 jde úspěšně ve stopách minulého dílu. Přichází ale s řadou inovací, které vylepšují celkový prožitek ze hry a posouvají tento titul na novou úroveň. Na této hře jde jednoduše vidět, že do ní autoři dávají srdce. Tím pádem jí můžeme bez problému doporučit všem milovníkům RPG.

PLENCS