Jagged Alliance: Rage!


58%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Jagged Alliance: Rage! v porovnání s podobnými hrami? Jagged Alliance: Rage! byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

2/5
GameSite.sk
28. 12. 2018
Slovné: Wagnerovci, slovutné to meno na indie scéne, sa pokúsilo siahnuť na nedobytnú 4X pevnosť Jagged Alliance, na ktorej si vylámalo zuby veľa tvorcov - dobyvateľov pred nimi. Je to cesta ronenia krokodílích sĺz spravidla s tragickým koncom.

70%
Bonusweb
19. 12. 2018
V tropické džungli vás nemusí dostat jen ozbrojené komando, ale i dehydratace a infekce. Své o tom vědí žoldáci z nového přírůstku do legendární značky Jagged Alliance. Je to pořád stejně propracovaná a obtížná zábava? Není, přesto stojí za pozornost.

5/10
Zing
18. 12. 2018
Nedá se říci, že by se hra úplně nepovedla, ale říci, že ano, taky úplně nejde. Vizuální a obsahová stránka hodně zaostává za jinými tituly stejného žánru, hratelnost je ovšem dobrá a stealth baví. Celkově bych hru ale viděl spíše jako titul pro mobilní zařízení než plnohodnotnou hru na PC a konzole.

7/10
XboxWeb.cz
8. 12. 2018
S atmosférou akčních šlágrů dávno zavřených videopůjčoven se vrací vojenská jednotka, která pod taktovkou strategického jednání bojuje za světový mír. Po dvaceti letech to jde z počátku trochu obtížně, ale nakonec se z Jagged Alliance: Rage! vyklube obstojné pokračování, které si ze žánru bere to nejlepší. Je velká škoda, že bohaté taktické možnosti a důraz na dlouhodobé plánování, dostávají na tlamu...

DEPLCS