Gobliiins 4


44%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Gobliiins 4 v porovnání s podobnými hrami? Gobliiins 4 byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

2,5/10
hry.Sme.sk
8. 6. 2009
Pre deti to nie je, pretože je tu je pixel hunting, pretože sú niektoré kombinácie predmetov podivné, pretože niektoré predmety nemusia nájsť, pretože nemusia vedieť, čo vlastne majú robiť, pretože sa to fakt zle ovláda.

4/10
Sector.sk
19. 5. 2009
Gobliiins 4, ako nenáročná nízkorozpočtová hra, nie je až tak úplne na zahodenie. Dá sa pri nej stráviť zopár chvíľ, no jasný žiariaci diamant z tohto kompletu robia tri predchádzajúce diely.

5/10
Tiscali Games
14. 5. 2009
Čtvrtí Gobliiins asi vyloženě neurazí, ovšem ani nenadchnou. Tohle pokračování je zkrátka docela průměrné a zaspalo dobu jak po stránce herní, tak i technické. Na každý pád jde o záležitost, která potěší hlavně pamětníky – konečně ti ocení i původní počeštěnou trilogii, přiloženou jako bonus. Ta spolu s nížší cenou (559 Kč) vylepšuje celkové skóre, které by jinak...

5/10
Tiscali Games
14. 5. 2009
Čtvrtí Gobliiins asi vyloženě neurazí, ovšem ani nenadchnou. Tohle pokračování je zkrátka docela průměrné a zaspalo dobu jak po stránce herní, tak i technické.

4/10
Hrej.cz
5. 5. 2009
Gobliiins vypadají jako deset let stará hra, jsou omezeni co do rozsahu i do způsobu vyprávění příběhu. Hodí se jen pro fanoušky prvních dílů nebo někoho, koho na adventurách víc než příběh zajímá řešení hádanek.

2/5
Hrej.cz
5. 5. 2009
Gobliiins vypadají jako deset let stará hra, jsou omezeni co do rozsahu i do způsobu vyprávění příběhu. Hodí se jen pro fanoušky prvních dílů nebo někoho, koho na adventurách víc než příběh zajímá řešení hádanek.

45%
GamesWEB.sk
4. 5. 2009
Hráčov nemá priveľkú perspektívu zaujať, možno na krátku chvíľku, kým to nevzdajú pri jednej z mnohých kvázihádaniek, či už sa jedná o vyťahovanie kráľovskej koruny z kostry draka, získanie vstupu do hradu, upokojenie kráľa a podobne.

GamePark
27. 4. 2009
Kořeny Gobliiins sahají až někam do roku 1991, tedy do temného dávnověku, kdy po Zemi ještě kráčeli mamuti a první lidé teprve začali slézat ze stromů a objevovat úžasná tajemství primitivních nástrojů. Tehdy vyšla netradiční humorná adventura, v níž se hráči zhostili tří skřetích postaviček. Každá z nich byla nadána různými schopnostmi a vy jste museli značně namáhat mozkové závity, abyste se dokázali...

50%
GamePark
27. 4. 2009
Hra působí, jako by vyskočila někdy z konce minulého tisíciletí, grafika je děsivě zastaralá, stejně jako herní principy. Doby, kdy jste naprosto běžně zkoušeli všechno na všechno, patří minulosti, huntění pixelů taktéž. Obáváme se, že Gobliiins 4 osloví jen málokoho.

63%
Bonusweb
20. 4. 2009
Návrat k legendární klasice sice nedopadl podle představ, ale úplně špatné to také není.

4/10
Doupě
10. 4. 2009
Sice se hra vyšňořila do modernější grafiky, přidala pár vylepšení, ale stále jsou v ní vidět adventuristické zlozvyky konce minulého tisíciletí. Bohužel si ze současného pojetí her vypůjčila i nelichotivou herní dobu.

2/5
Doupě
9. 4. 2009
Gobliiins 4 je hra tak někde na půlce cesty. Sice se vyšňořila do modernější grafiky, přidala pár vylepšení, ale stále jsou v ní vidět adventuristické zlozvyky konce minulého tisíciletí. Bohužel si ze současného pojetí her vypůjčila i nelichotivou herní dobu, jež je sice obhajitelná pokud se bavíte, ale v případě zkoušení všeho na všechno je jen šestnáctka obrazovek hodně málo na to, abyste nalezli...

DECS