Syberia 2


81%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps2
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Syberia 2 v porovnání s podobnými hrami? Syberia 2 byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7,8/10
LEVEL
1. 1. 2010
Trochu vyhaslejší pokračování Syberie, které ale oddaného fanouška nezklame.

86%
Gamesport
11. 11. 2004
Především animace stojí za zhlédnutí, místo toho abyste je jen nesmyslně odklikli. Také engine byl hodně vylepšen – takže se dočkáme například mlhy, již zmíněných stop ve sněhu a kaluží, stínů a jiných efektů… Prostě slast pro oči a uši.

70%
GamesWEB.sk
13. 8. 2004
Neviem, či to bolo práve tým divným trošku repetitívnym prostredím, či opätovným okresaním interakcie hráča s trošku repetitívnym prostredím, dĺžkou alebo skôr krátkosťou hry a vôbec trochu jednoduchším a priamočiarejším príbehom bez podstatných zvratov a zábavnosti prvého dielu - Syberia 2 ma proste svojimi kvalitami nepresvedčila.

87%
GameStar.cz
31. 7. 2004
Nemůžeme kladně vyjádřit k tvrzení autorů, že si druhý díl mohou bez problémů vychutnat i lidé, kteří ten první ani neviděli - spousta souvislostí a informací z jedničky má logický vztah i ke dvojce.

80%
Bonusweb
18. 6. 2004
Syberia je sice nyní krásnější než minule, je mnohem živější, celkově propracovanější a konečně KOMPLETNÍ, ale její obsah je „průhledný“ a ničím nepřekvapí. A to je chyba.

8/10
Doupě
5. 5. 2004
Syberia 2 byla pro mě v mnoha ohledech spíše zklamáním. Pokud si však odmyslím všechno to nadějné očekávání způsobené láskou k prvnímu dílu, je to stále ještě skvělá, zábavná a nádherně zpracovaná adventure, kterou by si nikdo z fanoušků žánru neměl nechat ujít.

86%
Gamecenter (pozastaven)
4. 5. 2004

4/5
Doupě
4. 5. 2004
Snad každý pravověrný fanda adventurního žánru očekával pokračování dnes již legendární Syberie s napětím a zvědavostí, zda se autorům podaří navázat na originální pojetí a úžasné kouzlo svého předchůdce. Již nyní mohu říci, že bohužel ne vše se podařilo, ale i tak se na svět vyklubala špičková adventura s úžasnou grafikou a vysokou hratelností. Více však až v samotné recenzi.

80%
Sector.sk
14. 4. 2004
Syberia II je vynikajúce dielo, nijako nezaostáva za prvým dielom, hrateľnosť má väčší spád a je zameraná iba na riešenie úloh, ako na množstvo rozhovorov v prvom diely.

8/10
Tiscali Games
3. 4. 2004
Ještě lepší grafika, originální prostředí bohatší o neherní postavy. Hezký příběh o nezištném přátelství, o síle odhodlání a o naději. Své místo si zde našla i jedna kapku drsnější scénka, ale nezapomnělo se ani na trochu toho dojetí. Syberia 2 je stejně jako původní Syberia hrou pro celou rodinu, která určitě nikoho nezklame.

83%
Tiscali Games
3. 4. 2004
Ještě lepší grafika, originální prostředí bohatší o neherní postavy. Hezký příběh o nezištném přátelství, o síle odhodlání a o naději. Své místo si zde našla i jedna kapku drsnější scénka, ale nezapomnělo se ani na trochu toho dojetí.

DECS