StarCraft 2: Heart of the Swarm


89%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra StarCraft 2: Heart of the Swarm v porovnání s podobnými hrami? StarCraft 2: Heart of the Swarm byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
Tiscali Games
24. 3. 2013
V době kdy vládnou DLC nám Blizzard servíruje datadisk, který obsahem hravě překoná leckterou velkou hru. Heart of the Swarm je extrémně vymazlený a poctivý zážitek ze všech úhlů pohledu. Ať je to kompletně nový Battle.net se zásadními inovacemi, plnohodnotná a dlouhá kampaň s povedeným koncem, rozšířené možnosti singleplayeru nebo precizně vybroušený multiplayer. K tomu nezapomínejme na Arcade, mocný...

8/10
Hrej.cz
24. 3. 2013
Když je nejsilnějším příběhovým momentem hry úvodní intro, je něco špatně. HotS naštěstí dějové nedostatky zachraňuje skvělou hratelností, jak v dynamické kampani, tak v multiplayeru.

9/10
Zing
24. 3. 2013
Drahý, ale obsáhlý datadisk, který dělá čest značce StarCraft a zabaví každého příznivce singleplayeru i multiplayeru na velmi dlouhou dobu. Pokud vám Wings of Liberty není cizí, s koupí Hearth of Swarm určitě chybu neuděláte.

95%
GamePark
24. 3. 2013
Druhý díl trilogie Starcraft 2 je špičková hra, kterou se vůbec nesluší nazývat datadiskem, protože její možnosti a vyladění dalece převyšují řadu jiných her.

4,5/5
Doupě
19. 3. 2013
Hear of the Swarm redefinuje v dnešní době slovo datadisk a ukazuje, co by takové poctivé herní rozšíření mělo mít: záplavu novinek stavící na funkčním enginu a stylu původního titulu. Vylepšení je především v multiplayeru a větší podpoře komunity opravdu hodně, stejně jako je naprosto skvělá i dlouho vyvíjená kampaň. Jde zkrátka o přídavek, jak má být.

9/10
Eurogamer.cz
17. 3. 2013
Výsledné číselné hodnocení berte spíše s rezervou. Je totiž velmi těžké hodnotit pokračování nejlepší strategie poslední dekády, které staví na osvědčených základech svého předchůdce a v některých ohledech je ještě dále rozvíjí. Temnější příběh vás pohltí, různorodost hlavních misí nedá příležitost ke chvilce nudy a věrnost zpracování nitra roje vyrazí dech. K tomu si připočtěte neuvěřitelně rozsáhlou...

PLCS