StarCraft II: Legacy of the Void


88%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
pc

Podobné hry

Jak si vede hra StarCraft II: Legacy of the Void v porovnání s podobnými hrami? StarCraft II: Legacy of the Void nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

90%
Bonusweb
9. 12. 2015
Poslední kapitola sci-fi strategie StarCraft II s názvem Legacy of the Void je po letech čekání venku. Prastaré zlo se probudilo a asi nebude žádným překvapením, že je to zase pořádný strategický nářez.

9/10
Zing
24. 11. 2015
StarCraft II: Legacy of the Void je kvalitní real-time strategie, které k dokonalosti schází snad jen lepší závěr primárního příběhu. Za sebe ji mohu doporučit všem fanoušků žánru, jemuž kraluje prakticky již pár let.

9/10
Tiscali Games
22. 11. 2015
Legacy of the Void v rámci nastavených mantinelů vylepšuje, dotahuje a inovuje každou část hry. Nejde o revoluci, která by ke StarCraftu přivedla masu nových hráčů, ale zároveň nabízí přesně to, respektive ještě o něco víc, než fanoušci očekávali. Právě pro ně je poslední kapitola série naprostou povinností.

4/5
Hrej.cz
19. 11. 2015
Završení jedné z nejslavnějších realtimových strategií ani z daleka nenaplňuje svůj příběhový potenciál. Jeho hratelnost však opět funguje na jedničku, rozšíření působí zcela přirozeně a multiplayer má nakročeno k dlouhému a plodnému životu.

ENPLCS