Generation Zero


47%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox
xbox-one
ps4
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Generation Zero v porovnání s podobnými hrami? Generation Zero byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/10
Zing
17. 5. 2019
Zbytečně rozvláčná a prázdná střílečka, které by k solidní atmosféře prospěla důkladná zeštíhlovací kůra a smysluplnější obsah.

2/5
Hrej.cz
11. 4. 2019
Znáte pravidlo 80 ku 20? Osmdesát procent práce v Avalanche Studios zvládli, těch posledních dvacet, těch nejdůležitějších dvacet, jim však podrazilo nohy. V budoucnu, ve slevě, nicméně obdržíte poměrně nápaditý titul. Jen bude plný chyb.

55%
Czechgamer.com
9. 4. 2019
Na pohled zajímavé zasazení a masivní svět nedokážou vykompenzovat plochou náplň jednotlivých misí, přílišné upínání ke kooperaci a celkový pocit prázdnoty, který se při hraní brzy dostaví.

4/10
XboxWeb.cz
29. 3. 2019
Generation Zero mělo potenciál, umí mít výbornou atmosféru a zpracování Švédska se také povedlo. Víc než s robotickými vetřelci budete však většinu času bojovat se špatným uživatelským rozhraním, špatnou umělou inteligencí a hromadou technických nedodělků a chyb, které vás prostě nenechají si hru náležitě užít. Třeba po hromadě updatů a s menší cenovkou dokáže hráče přitáhnout, ale v aktuálním stavu...

6/10
Doupě
28. 3. 2019
Silný potenciál na sebe upozorňuje skvělou atmosférou a hravou hratelností. Titul je však zdiskreditován nedostatečným příběhem, rychle přicházejícím stereotypem a lpěním na multiplayeru. Neuspokojivý technický stav je jen kyselou třešničkou na dortu.

DEENCS