Destiny: Rise of Iron


63%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox-one
playstation 4
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Destiny: Rise of Iron v porovnání s podobnými hrami? Destiny: Rise of Iron byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

50%
Bonusweb
8. 10. 2016
Rozšíření Rise of Iron je po roce prvním placeným přídavkem pro úspěšnou sci-fi akci Destiny. Ačkoliv jde prakticky o povinnou koupi pro všechny věrné fanoušky, rozhodně se vyplatí očekávání mírnit na naprosté minimum. Rise of Iron toho totiž za svou cenu moc nenabízí.

7/10
Tiscali Games
29. 9. 2016
Rise of Iron je solidní DLC, které prakticky v ničem neselhává, ale zároveň také v ničem neexceluje. Bungie jednoduše prodlužují Destiny život prostřednictvím staronového obsahu a netají se tím, že jde o servis pro hráče, kteří hře zůstali věrní. Abyste si totiž Rise of Iron mohli užít, musíte Destiny milovat a být ochotni strávit další deštíky hodin přesně tím samým, co jste dělali poslední rok. Nechybí...

3/5
Hrej.cz
27. 9. 2016
Menší rozšíření, které nepřidává téměř nic zásadního, ale bez kterého nelze Destiny ve třetím roce plně hrát. Fanoušci hry jím dostávají tak tak dostatečnou porci novinek, pro nováčky Rise of Iron svým obsahem rozšiřuje hru, která se za dva roky změnila k nepoznání.

70%
Czechgamer.com
26. 9. 2016
Rise of Iron přináší do světa Destiny řadu nového, od krátké kampaně, po nový kooperativní a kompetetivní obsah. Ač je vše velmi hezky připraveno a prezentováno, nemohu se ubránit pocitu, že je to jak z jiného univerza (než toho, které jsme doposud měli tu čest hrát).

ENCS