Deep Rock Galactic


89%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Deep Rock Galactic v porovnání s podobnými hrami? Deep Rock Galactic nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9/10
IndianTV
12. 7. 2020
Deep Rock Galactic je skvělá hra, která má jen pár neduhů. Chybějící příběh a stejnorodí nepřátelé jsou jediné dvě věci, co z ní nedělají perfektní herní titul pro 4 členné skupinky hráčů.

9/10
Sector.sk
26. 6. 2020
To je však asi jediná chyba krásy na inak naozaj zábavnom a prepracovanom titule. Niekomu sa možno ešte nebude pozdávať grafika, ale to je (ako vždy zvyknem hovoriť) v prvom rade otázka vkusu. Hra je prevedená v low-poly štýle, podobnom, aký je použitý napríklad v Sea of Thieves a funguje rovnako, teda skvele. Detailov je na lodi aj v jaskyniach napriek grafickému štýlu dostatok, nasvietenie je skvelé...

86%
Alza
15. 5. 2020
Deep Rock Galactic vás svým vizuálem ani hratelností na první pohled zřejmě neosloví. Když mu však dáte šanci, nabídne vám neskutečně chytlavý koncept, který dokáže upoutat k monitoru na několik desítek, a možná i stovek hodin. Pokud aktuálně hledáte kooperační FPS a jste přístupní novým myšlenkám, je pro vás Deep Rock Galactic tou nejlepší možnou volbou.

ENDECS