Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise


68%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch
pc
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise v porovnání s podobnými hrami? Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5/10
Sector.sk
22. 7. 2020
Ak v meste zostanete aj po zotmení, musíte sa mať na pozore. Temnota zahalí ulice a začnú vychádzať monštrá, ktoré vám na každom kroku idú po krku. Strety s nimi začnú byť trochu otravné a hra vás vlastne väčšinu času nenúti byť vonku po zotmení. Skôr je to niečo ako mechanizmus, ktorý vám prirodzene naznačí, že sa postava musí vyspať, najesť, dať si tabletky, ak prechladne. Sú tu totiž rôzne efekty,...

7/10
Zing
13. 7. 2020
Paranormální detektivka s velmi nekonvenčním hrdinou a příběhem, silně inspirovaná seriály Twin Peaks a True Detective. Pokud jste fanoušky těchto předloh (nebo prvního dílu hry), lze ji doporučit. A to navzdory skutečnosti, že její problémy s plynulostí jsou snad nejhorší, co jsme za poslední roky viděli. Charisma hlavního hrdiny a unikátnost příběhu ale technické nedostatky přebily, alespoň pro mne.

60%
Bonusweb
8. 7. 2020
Pokračování nevšední survival hororové adventury Deadly Premonition pracuje se stejnými ingrediencemi jako první díl. Tedy skvělou hlavní postavou, mysteriózním příběhem, příšerným technickým zpracováním a kolísavou úrovní hratelnosti.

90%
Czechgamer.com
8. 7. 2020
Zach? Nič, len som ťa chcel počuť...

ENCS