Dark


35%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

3/10
InGamer.cz
4. 10. 2013
DARK je ukázkovým příkladem toho, jak nemá vypadat upírská hra. A taky jak nemá vypadat stealth akce. A vlastně cokoliv, co kdy opustí stěny vývojářského studia. Realmforge se svým výplodem pasují na ctěného nástupce City Interactive. Tahle záležitost není dobrá a není zábavná, akorát vám předvede úroveň stupidity, kterou jinde nenajdete.

3/10
XboxWeb.cz
12. 9. 2013
DARK se snaží překvapit mnoha svými částmi i vlastnostmi. Ani jedna z nich však kvůli odbyté implementaci nefunguje. Animace působí kostrbatě a i scénář by si zasloužil větší pozornost. Ve výsledku tedy dostanete hru, která hezky vypadá, ovšem pouze pokud stojíte na místě a nic neděláte.

5/10
Hrej.cz
20. 7. 2013
Dark přináší pár nápadů a zajímavou stylizaci. Na úspěch je to málo, ale úplná tragédie to také není a ve větší slevě na Steamu ještě mohou upíři zkusit udělat kariéru. V jiném případě jim velkou šanci nedáváme.

3/10
Tiscali Games
16. 7. 2013
Dark je zcela mimo koncepčně a nepřidává jí ani slabé technické zpracování. Občas se v ní objeví dobrý námět, ale špatné herní mechanismy hru hodně rychle zašlapou do země. Je to špatná stealth akce a ještě horší upírská hra.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře