Curse of the Dead Gods


85%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Hledáte nevýslovné bohatství, věčný život, božské síly - vede to k tomuto prokletému chrámu, zdánlivě nekonečnému labyrintu bezedných jám, smrtících pastí a příšer.

Sbírejte mystické relikvie a arzenál zbraní, abyste byli nezastavitelní. Bojujte hordami nepřátel ve tmě, kavernózních chodbách plných pastí a tajemství všeho druhu - sochy chrlící oheň, výbušniny, skryté hroty atd.

Korupce se ve vás hromadí s každým krokem - povzbuďte ji nebo ji ignorujte, ale každá mocná kletba může být dvojsečný meč.

Vaše chamtivost vás dovede k smrti, ale to není únik. Vstaň a znovu bojuj. Ponořte se hlouběji znovu. Vzepřete se maligním božstvům, která na tomto místě přetrvávají.


Podobné hry

Jak si vede hra Curse of the Dead Gods v porovnání s podobnými hrami? Curse of the Dead Gods byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Tiscali Games
22. 3. 2021
Hades to sice není, ale fanoušci častého umírání budou nadšení i tak. Systém prokletí je zábavně nepředvídatelný, jednotlivé průchody se různí a všechno to navíc vypadá vážně moc hezky.

8,5/10
Sector.sk
12. 3. 2021
Ďalšie svätyne nájdete v miestnostiach s relikviami a atribútmi. Relikvie pridávajú ďalšie vlastnosti, ktoré zlepšia vaše výkony a výbavu, môžete ich mať až šesť. Zostanú vám len v tomto bludisku, respektíve kým neumriete. Atribúty vám, opäť len v tejto oblasti, zvýšia maximálne zdravie (constitution), poškodenie, ktoré spôsobíte zbraňami (dexterity) alebo znásobujú množstvo zlata, ktoré nájdete, ako...

9/10
Alza
27. 2. 2021
Curse of the Dead Gods je hra, která dokáže zabavit na mnoho desítek hodin a v žánrové konkurenci se rozhodně neztratí. Přestože autoři zcela vypustili příběh, dokázali toto „nedopatření“ vyvážit skvělou hratelností a originálním využitím konceptu kleteb, které ji dělají jedinečnou. Nebojím se ji doporučit i nováčkům v žánru, jelikož pocity frustrace (tak příznačné pro tento typ her) se nedostavují...

ENCS